kontaktai

LIETUVOS BAJORŲ KARALIŠKOJI SĄJUNGA

<> Laisvė - tai ne tada, kai gali daryti ką nori. Laisvė yra tada, kai gali nedaryti to, ko nenori.

Atributika

Legitimuotų LBKS narių bajorų giminės ir herbai /
Families and Coat of arms of LRUN members

Abakevičių - Kirvis (Topór)
Aleknavičių - Leliva (Leliwa)
Ambrozevičių - Žaltys (Wąž)
Andriuškevičių (Andruškevičių) - Kapas (Mogila)
Andžeikovičių - Liubičas (Lubicz)
Anforavičių - Šreniava (Śreniawa)
Arvasevičių - Gozdava (Gozdawa)
Augustinavičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Aušbikavičių - Sirokomlė (Syrokomla)

Babenskų - Dembno (Dębno)
Babrauskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Bacevičių - Leliva (Leliwa)
Bačianskų - Sas
Bagdonavičių - Lada (Łada)
Bakevičių - Masalskis (Masalski)
Balčiauskų - Bogorija (Bogoria)
Baliutavičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Banevičių - Sasas (Sas)
Barauskų - Liubičas (Lubicz)
Barcevičių - Šeptyckis Šeptyckis
Barodzicų - Vienaragis (Bończa)
Bartaševičių - Zadora (Zadora)
Bartoševičių - Zadora (Zadora)
Batavičių - Grifas (Gryf)
Bazarų - Niečuja (Nieczuja)
Benkunskių - Žaltys (Wąž)
Berlinskių - Kolona (Kolumna)
Bialozarų (Bialozorų) - Vieniava (Wieniawa)
Bichnevičių - Pielešas (Pielesz)
Bielovolskių - Kapas (Mogiła)
Bilinskų - Valtis (Lodzia)
Bytautų - Grifas (Gryf)
Blinstrubų - Gulbė (Łabędź)
Bogavičių - Dombrova (Dąbrowa)
Bogušų - Vanagas (Jastrzębiec)
Boleckių - Lubičas ( Lubicz)
Borodicų - Vienaragis (Bończa)
Bortkevičių - Liubičas (Lubicz)
Budkevičių - Tšaska (Trzaska)
Bucevičių - Korčakas (Korczak)
Budrikių - Vanagas (Jastrzębiec)
Bugailų - Pravdičas (Prawdzic)
Bukovskių - Vienaragis (Bończa)
Burbų - Odinec (Odynec)
Burneikų - Grifas (Gryf)
Butavičių - Grifas (Gryf)
Buterlevičių - Pilava (Pilawa)
Butkevičių - Abdankas (Abdank)
Butkevičių - Dolenga (Dołęga)
Butkevičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Butkevičių - Šaska (Trzaska)
Butkevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Butnevičių - Ostoja (Ostoja)
Butrimų-Striaupų - Kirvis (Topor)
Butvilų - Niezgoda (Niezgoda)
Būdų - Vienaragis (Bończa)
Bžozovskių - Laivas (Korab)

Cerpickių - Osorija (Osorya)
Charževskių - Šrieniava (Sreniawa)
Chilinskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Chmielevskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Chmieliauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Chodakauskų - Dolenga (Dołęga)
Chodykinų - Dolenga (Dolęga)
Cholochastų - Červenia
Chomentauskų - Prusas I (Prus I)
Choromanskių - Liubičas (Lubicz)
Cyvinskių, Civinskių - Puchala

Čapkauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Čaprackių - Zaremba (Zaremba)
Čečetų - Ostoja (Ostoja)
Čečiotų - Ostoja (Ostoja)
Čeilitkų - Leliva (Leliwa)
Čeilytkų - Leliva (Leliwa)
Čeprackių - Zaremba (Zaremba)
Černiauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Černievskių - Šreniava (Śreniawa)
Čerškų - Rava-Ravič (Rawa)
Červiakauskių - Oksza
Čiškevičių - Zerwikaptur
Čižikovskių (Čyžykovskių) - Vienaragis (Bończa)
Čižų - Lapinas (Lis)
Čyžų - Lapinas (Lis)

Dackevičių - Novina (Nowina)
Dalangauskų - Nalenčas (Nałecz)
Dambrauskų - Dombrova (Dąbrowa), Dambrauskų - Junoša
Danylų - Leliva (Leliwa)
Darbutų - Dryja (Dryja)
Dargevičių - Dantišekas (Dantyszek)
Dargvainių - Znin
Daugelevičių - Niečuja (Nieczuja)
Daugėlų - Abdankas (Abdank)
Daugėlų - Zadora
Daugvilų - Abdankas (Abdank)
Daujotų - Abdankas (Abdank)
Daujotų - Grifas (Gryf)
Daunoravičių - Akšak (Akszak)
Dausinų - Abdankas (Abdank)
Demontavičių - Žaltys (Wąž)
Derbutų - Dryja (Dryja)
Dichavičių - Pobogas (Pobóg)
Didrikų Kirvis (Topór)
Dimšų - Kerdeja (Kierdeja)
Dirmontų - Korčakas (Korczak)
Dobrovolskių - Svienčicas (Swienczys)
Dolubauskų - Dolenga (Dołęga)
Domaševičių - Pobogas (Pobóg)
Dowiatt - Grifas (Gryf)
Dranseikų - Kirvis (Topór)
Drazdauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Dronsutovičių - Naktikovas (Ślepowron)
Drovdvilų - Liubičas (Lubicz)
Drukteinių - Sušinskis (Suszynski)
Dudų - Isiora (Isiora)
Dzendoletų - Sas (Sas)

Eidimtų - Vanagas (Jastrzębiec)
Eiminavičių - Dzialoša (Dzialosza)
Eimontų - Vanagas (Jastrzębiec)
Einikių - Pobogas (Pobóg)
Eismontų - Laivas (Korab)
Eitminavičių - Dzialoša (Dzialosza)
Ežerskų - Kirvis (Topór)

Fabijonavičių - Lzava (Łzawa)
Fabijonavičių - Łzawa-Šiąsk
Fanstilių - Fanstilis
Filipauskų - Pobogas (Pobóg)
Franckevičių - Brodzicas (Brodzic)

Gaidamavičių - Pomianas (Pomian)
Gaižauskų - Gulbė (Łabędź)
Gailevičių - Grėblys (Grabie)
Gajevskių - Ostoja (Ostoja)
Galkauskų - Šreniava (Śreniawa)
Ganusauskų - Svienčicas (Swienczys)
Gascevičių - Prusas III (Prus III)
Gecevičių - Koscieša (Kościesza)
Gecevičių - Leliva (Leliwa)
Gedgaudų - Hipocentauras (Hippocentaur)
Gedminų - Grifas (Gryf), Pomianas (Pomian)
Gedvilų - Doliva (Doliwa)
Gedvilų - Jelita (Jelita)
Gibronų - Dževica (Drzewica)
Giedgaudų - Hipocentauras (Hippocentaur)
Giedraičių - Hipocentauras (Hippocentaur)
Gineikų - Bialynia
Gintautų - Trimitai (Trąby)
Gintautų Dzevaltovskių - Trimitai (Trąby)
Gintilų - Gozdava (Gozdawa)
Gintilų - Korvin
Girdvainių - Vanagas (Jastrzębiec)
Glebavičių - Leliva (Leliwa)
Glinskių - Glinskis (Glinski)
Godelių - Jelita (Jelita)
Goscevičių - Prusas III (Prus III)
Goštautų - Sirokomlė (Syrokomla)
Grakauskų - Jaunuolis (Junosza)
Graurogkų / von Gravrock - Graurogkas (Graurogk), Gravrock
Grincevičių - Liubičas (Liubicz)
Grybauskų - Prus II
Grochovskių - Jaunuolis (Junosza)
Grotusų - Naktikovas (Ślepowron)
Grudzinskų (-ių) - Gžymala (Grzymała)
Gruzdžių - Groty
Gružauskų - Lubičas ( Lubicz)
Gudavičių - Odrovonš (Odrowąź)
Gutkauskų - Buka pasaga (Tępa podkowa)

Hofmanų - Kirvis (Topor)
Holochvastų - Czerwnia
Hurčinų - Kruposinas (Kruposin)

Ibianskių, Ibianskų - Raktas (Jasieńczyk)
Ibianskių - Ostoja
Išorų - Isiora (Isiora)
Ivanauskų - Kirvis (Topór)
Ivaškevičių - Bogorija (Bogoria)
Ivaškevičių - Gozdava (Gozdawa)
Ivaškevičių - Trimitai (Trąby)

Jacevičių - Odrovonš (Odrowąź)
Jackevičių - Gozdava (Gozdawa)
Jackevičių - Sulima
Jagelavičių - Gulbė (Łabędź)
Jagminų - Pelikanas (Pelikan)
Jakševičių - Zninas (Znin)
Jamontų - Orla
Janavičių - Radvanas (Radwan)
Jankauskų - Povala-Ogončyk (Powała-Ogończyk),
Jankauskų - Rožė (Poraj)
Jankauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Jankevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jankovskių - Rožė (Poraj)
Jaračevskių - Zaremba (Zaremba)
Jasienskių - Dolenga (Dołęga)
Jasinskų - Dolenga (Dołęga)
Jaselskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jastržembskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jaškevičių - Zninas (Znin)
Jautakų - Kapas (Mogiła)
Jazdauskų - Dombrova (Dąbrowa)
Jočų - Godziemba (Godziemba)
Jovaišų - Grėblys (Grabie)
Jucevičių - Junčykas (Juńczyk)
Jucevičių - Leliva (Leliwa)
Juknevičių - Koscieša (Kościesza)
Juknevičių - Leliva (Leliwa)
Juškevičių - Leliva (Leliwa)
Juškevičių - Naktikovas (Ślepowron)

Kaktavičių - Gulbė (Łabędź)
Kameneckų - Pilava (Pilawa)
Kaminskų - Naktikovas (Ślepowron)
Kaminskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kanapinskų - Saulė ir kryžius
Kantauskų - Koscieša (Kościesza)
Karpių - Karpis (Karp)
Karpinskių - Laivas (Korab)
Kasparavičių - Kapas (Mogila)
Kasperavičių - Prusas III (Prus III)
Kasperavičių - Šeptyckis (Szczeptycki)
Kaveckų - Grifas (Gryf)
Kazakevičių - Kownia (Kownia)
Kazlauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kensgailų - Niečuja (Nieczuja)
Kenstavičių - Kotvič
Kerbedžių - Naktikovas (Ślepowron)
Kibartų - Losiatynski
Kijanskių - Balnakilpė (Strzemia)
Kijanskų - Balnakilpė (Strzemia)
Kiltinavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Kirkilų - Sirokomlė (Syrokomla)
Kybartų - Losiatynski
Kybartų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kymantų - Šeliga (Szeliga)
Klapatauskų - Pomian
Klimavičių - Koscieša (Kościesza)
Klimantavičių - Pelešas
Kliučinskų - Raktas (Jasieńczyk)
Klevščinskų - Grifas (Gryf)
Kmitų - Šreniava (Śreniawa)
Knystautų - Zagloba (Zagloba)
Komarų - Komaras (Komar)
Kondrackių - Osorija (Osorya)
Kondratavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Kongelių - Niečuja (Nieczuja)
Kontautų - Pomianas (Pomian)
Kontautų - Brochwicz
Kontrimavičių - Vartai (Brama)
Kopečių - Kroje
Koreivų - Dembno (Dębno)
Korevų - Dembno (Dębno)
Koriznų - Koryzna
Korsakų - Korsakas (Korsak)
Korvin-Piotrovski - Korvinas (Korwin)
Korznų - Korsakas (Korsak)
Korzonų - Korsakas (Korsak)
Kovalevskių / Kavaliauskų - Lada (Łada)
Kovzanų - Trimitai (Trąby)
Krasauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Krauzų - Korwin
Krauzų - Krauz (Krauzen)
Krivickų - Ostoja
Krogertų - Grėblys (Grabie)
Kryževičių - Teisuolis (Prawdzic)
Kubeckių - Grėblys (Grabie)
Kukevičių - Pasaga (Tępa podkowa)
Kulakauskų (Kulakovskių) - Koscieša (Kościesza)
Kščionavičių - Šeliga (Szeliga)
Kulikauskų - Drogomir
Kulviečių - Gulbė (Łabędź)
Kumpikevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Kunsmonų - Pusė erelio (Pol-Orla)
Kušleikų - Koscieša (Kościesza)
Kušleikų - Niesobia (Niesobia)
Kutkauskų - Prusas I (Prus I)

Laimianskių - Naktikovas (Ślepowron)
Lapinskų - Lada (Łada)
Laševskių - Pravda (Prawda)
Laucevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Laumenskių - Naktikovas (Ślepowron)
Laurinavičių - Bialynia
Laurinavičių - Valtis (Lodzia)
Lavrinovičių - Lada (Łada)
Lazauskų - Kšyvda (Krzywda)
Lechavičių - Valtis (Łodzia)
Lenkevičių - Kotvičas (Kotwicz)
Leonavičių - Gozdava (Gozdawa)
Leonavičių - Trimitai (Trąby)
Leparskų - Lubičas ( Lubicz)
Leščiauskų - Teisuolis (Prawdzic)
Leščinskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Liandzbergių - Landsberg (Landsberg)
Liaudanskių, Liaudanskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Liaugaudų - Herburtas (Herburt)
Liaugaudų - Liaugaudas (Liaugaudas)
Lieparskių - Lubičas ( Lubicz)
Lileikių - Laivas (Korab)
Linkevičių - Kotvičas (Kotwicz)
Liutkauskų - Doliva (Doliwa)
Liutkevičių - Doliva (Doliwa)
Lipnickių - Holobokas (Holobok)
Lozickių - Lubičas ( Lubicz)
Lubianskų - Pšijacielis (Przyjaciel)
Lukianskių - Pšijacielis (Przyjaciel)
Lukovičių - Gozdava (Gozdawa)

Macianskų - Ostoja (Ostoja)
Maciejovskių - Veršelis (Ciolek)
Macijauskų - Tauras
Macijauskų - Veršelis (Ciolek)
Mackevičių - Aštuonragis (Gierałt)
Mackevičių - Koscieša (Kościesza)
Mackevičių - Lubičas ( Lubicz)
Mackevičių - Machvičas (Machwicz)
Mackevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Majauskų - Rudnica
Majauskų - Senas arklys (Starykoń)
Majevskių - Senas arklys (Starykoń)
Malakauskų - Nalenčas (Nałecz)
Mališauskų - Godziemba (Godziemba)
Mališevskių - Godziemba (Godziemba)
Marcinkevičių - Gulbė (Łabędź)
Marcinkevičių - Leliva (Leliwa)
Margevičių - Šeliga (Szeliga)
Martišauskų - Leliva (Leliwa)
Martusevičių - Gulbė (Łabędź)
Masalskių - Masalskis (Masalski)
Maslauskų - Samson
Matusevičių - Naktikovas (Ślepowron)
Maziliauskų (Mazylewski) - Machvičas (Machwicz)
Medžikauskų - Raktas (Jasieńczyk)
Michnevičių - Lapinas (Lis)
Mickevičių - Nalenčas (Nalęcz)
Mikalauskų - Mikalauskas (Michalowski)
Miklaševičių - Trimitai (Trąby)
Mikulskių - Balankilpė (Strzemia)
Milašauskų - Koscieša (Kościesza)
Milaševičių - Laivas (Korab)
Milaševskių - Koscieša (Kościesza)
Miliauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Milvydų - Masalskis (Masalski)
Mingailų - Gulbė (Łabędź)
Minginų - Sirokomlė (Syrokomla)
Miniotų - Gulbė (Łabędź)
Misevičių - Jelita (Jelita)
Misevičių - Kirvis (Topor)
Mizgerių - Sieniuta (Sieniuta)
Miodušauskų - Mikulinskis (Mikulinski)
Monkevičių - Liubičas (Lubicz)
Monkevičių - Lubicz-Lis
Monstavičių - Dolenga (Dołęga)
Montvidų - Leliva (Leliwa)
Montvilų - Kirvis (Topór)
Montvilų - Kolona (Kolumna)
Montvilų - Leliva (Leliwa)
Mostautų - Dolenga (Dołęga)

Nagevičių - Koscieša (Kościesza)
Narbutų - Trimitai (Trąby)
Narbutų - Zadora (Zadora)
Narkevičių - Vieniava (Wieniawa)
Nartauskų - Tšaska (Trzaska)
Narvidų - Koscieša (Kościesza)
Našauskų - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Naumavičių - Natarčas (Natarcz)
Navsučių - Koscieša (Kościesza)
Nekrašų - Kirvis (Topor)
Nekvedavičių - Gulbė (Łabędź)
Nevardauskų - Dolenga (Dołęga)
Neverauskų - Pusožis (Polkozic)
Noreikų - Liubičas (Lubicz)
Norvaišų - Koscieša (Kościesza)
Norvidų (Norvydų) - Kirvis (Topór)
Novickų - Rochucki (Rochucki)
Novodvarskių - Nalenčas (Nałecz)
Novodvorskių - Nalenčas (Nałecz)
Nutautų - Leliva (Leliwa)

Okuličių - Okša (Oksza)
Okulič-Kazarinų - Drija (Dryja)
Olechnovičių - Leliva (Leliwa)
Opulskių - Liubičas (Lubicz)
Orlavičių (Arlavičių) - Lubičas ( Lubicz)
Orlovskių - Erelis (Orla)
Orvidų - Geišas (Gejsz)
Osinskų - Radvan (Radwan)
Ostreikų - Drogoslavas (Drogoslaw)
Ožekauskų - Okša (Oksza)

Paalksnių - Leliva (Leliwa)
Pacevičių - Pusė erelio (Pól - Orla)
Pačiuipų - Erelis (Orla)
Paleckų - Ostoja (Ostoja)
Pancenžinskių - Tšaska (Trzaska)
Panceržinskių - Tšaska (Trzaska)
Pancežinskių - Tšaska (Trzaska)
Paplauskų - Tšaska (Trzaska)
Pasarskų - Šreniava (Šreniawa)
Paškauskų - Zadora (Zadora)
Paulauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Paulavičių - Pšijacielis (Przyjaciel)
Perminų - Ereliukas (Szaszor)
Pesliakų - Koscieša (Kościesza)
Petkevičių - Trimitai (Trąby)
Petrauskų - Jaunuolis (Junosza)
Petrauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Petravičių - Lapinas (Lis)
Petrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piotrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piepolių - Sulima
Piesliakų - Koscieša (Kościesza)
Pisarskų - Šrieniava (Sreniawa)
Pikelių - Dembno (Dębno)
Pilsudskių - Koscieša (Kościesza)
Piotrovskių - Jaunuolis (Junosza)
Platustų - Pilawa
Pleskačevskių - Naktikovas (Ślepowron)
Pleskačiauskų (Pleskačevskių) - Pleskačiauskų (Pleskačevskių), Naktikovas (Ślepowron)
Pluščauskų - Gulbė (Łabędź)
Pogirskių - Pobogas (Pobóg)
Polonskių - Leliva (Leliwa)
Poltarackų - Poltarackų
Polukordų - Vienaragis (Bończa)
Poradnių - Rožė (Poraj)
Požerskių - Gieraltas (Gieralt)
Prekerių - Borchas (Borch)
Prialgauskų - Dolenga (Dołęga)
Pribušauskų - Gžymala (Grzymala / Grzymala III)
Pšibiliauskų - Gžymala IV (Grzymała IV)
Pšibišauskų - Gžymala IV (Grzymala IV)
Putramentų - Dolenga (Dołęga)

Račkauskų - Gozdava (Gozdawa)
Radavičių - Rudnica
Radėnų - Raden (Raden)
Radvilavičių - Liubič (Lubicz)
Radvilavičių - Radvanas (Radwan)
Rafalavičių - Odinec (Odyniec)
Rafanavičių - Bialynia
Ragauskų - Ereliukas (Szaszor)
Rakevičių - Trimitai (Trąby) / Naktikovis (Slepowron)
Raksimovičių - Raksimovičių
Ramaškevičių / Ramoškevičių- Liubičas (Lubicz)
Ratautų - Vienaragis (Bończa)
Ratinskų - Ratuld
Ratomskių - Bokštai
Reichenbach'ų (von Reichenbach) - Reichenbachas (Reichenbach)
Reimerių - Prusas I (Prus I)
Reimerių - Sirokomlė (Syrokomla)
Rimgailų - Herburtas (Herburt)
Rimgailų - Zenovič-Despotes
Rimkevičių - Pobogas (Pobóg)
Riomerių - Romer
Rodovičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Rogalskių - Ragai (Rogala)
Rubaževičių - Gozdava (Gozdawa)
Rudokų - Leliva (Leliwa)
Rudzkių - Abdankas (Abdank)
Rusilavičių - Koscieša (Kościesza)
Rusteikų - Rusteika (Rusteiko)
Rutkauskų - Pobogas (Pobóg)

Sakalauskų - laivas (Korab)
Saltanavičių - Rožtšalas (Rozstrzal)
Sasnauskų - Nalenčas (Nałecz)
Saulevičių - Sulima (Sulima)
Saunorų, Saunorių - Liubičas (Liubicz)
Savičanskų - Zninas (Znin)
Sekliuckių - Papžica (Paprzyca)
Semaškų - Odrovonš (Odrowąź)
Semenavičių - Šeliga (Szeliga)
Semko-Vitkevičių - Bialynia
Senkevičių - Gulbė (Łabędź)
Senkevičių - Tarnava (Tarnawa)
Sidaravičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Simavičių - Dembno (Dębno)
Sipavičių - Lapinas (Lis)
Sirevičių - Trimitai (Trąby)
Sirjatavičių - Salava (Szalawa)
Sirtautų - Liubičas (Liubicz)
Sivickų - Brodzicas (Brodzic)
Skirgailų - Kirvis (Topór)
Skokauskų - Jelita (Jelita)
Skopų - Trimitai (Trąby)
Skukauskų - Abdankas (Abdank)
Slavinskų - Leliva (Leliwa)
Snieškų - Niečuja (Nieczuja)
Songailų - Naktikovas (Ślepowron)
Songailų - Kirvis (Topór)
Spirikavičių (Špirkovičių) - Pernus
Stabinskų - Vieniava (Wieniawa)
Stacevičių - Lubičas ( Lubicz)
Stambrauskų - Liubičius (Lubicz)
Stančikų - Trimitai (Trąby)
Stanevičių - Leliva (Leliwa)
Stankevičių - Kapas (Mogiła)
Stankūnavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Staškauskų - Bogorija (Bogoria)
Staškevičių - Leliva (Leliwa)
Stefankevičių - Liubičas (Lubicz)
Steponkevičių - Lubičas ( Lubicz)
Stęžycki - Rola
Stirbinskių - Ragai (Rogala)
Stirbinskių - Naktikovis (Slepowron)
Stravinskų - Sulima
Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Strumylų - Nalenčas (Nalęcz)
Stulpinų - Liubičas (Lubicz)
Sugaudžių - Prusas III (Prus III)
Survilų - Rožė (Poraj)
Survilų-Bagdonavičių - Gulbė (Łabędź)
Sutilų - Brodzicas (Brodzic)
Sveckevičių - Niečuja (Nieczuja)
Sviackevičių - Niečuja (Nieczuja)
Svolkenių - Pomianas (Pomian)

Šablevičių - Abdankas (Abdank)
Šagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Šaltmirių - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Ščefanavičių - Kotvičas (Kotwicz)
Šilianskų - Lubič (Lubicz)
Šimanauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Šimanskių - Naktikovas (Ślepowron)
Šimavičių - Dembno (Dębno)
Šimkevičių - Kapas (Mogiła)
Šimkevičių - Koscieša (Kościesza)
Šimkevičių - Pravdičas (Prawdzic)
Šleževičių - Koscieša (Kościesza)
Šliogerių - Vieniava (Wieniawa)
Šliūpovičių (Šliūpų) - Vanagas (Jastrzębiec)
Šteinų - Šteinas (Szteynen)
Stravinskių - Sulima
Šoluchų - Pasaulis
Šukštų - Pobogas (Pobog)
Šulcų - Svarstyklės (Waga)
Švabų - Vanagas (Jastrzębiec)
Švagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Švoinickių - Leliva (Leliwa)

Tabartauskų - Pusožis (Półkozic)
Tallat-Kelpšų - Prusas I (Prus I)
Talmontų - Dombrova (Dąbrowa)
Tamašauskų - Vienaragis (Bończa)
Taraškevičių - Zninas (Znin)
Tauginų - Kirvis (Topór)
Tautvaišų - Vanagas (Jastrzębiec)
Teišerskių - Koscieša (Kościesza)
Tiškevičių - Leliva (Leliwa)
Tomaševičių - Gulbė (Łabędź)
Tomaševskių - Vienaragis (Bończa)
Tomkovidų - Tomkovič
Toletų - Gervė (Źuraw)
Toliatų - Gervė (Źuraw)
Toločkų - Pobogas (Pobóg)
Tolvaišų - Gulbė (Łabędź)
Tomkevičių - Ostoja (Ostoja)
Tomkevičių - Sparnas (Topacz)
Tracevskių - Niezgoda (Niezgoda)

Turčinavičių - Gozdava (Gozdawa)
Turčinskų - Lankas (Łuk)
Turčinskų - Sasas (Sas)
Turevičių - Demborogas (Dęboróg)
Trečiokų (Tszeciakų) - Tšaska (Trzaska)
Ugianskių - Auksinė bažnytinė vėliava
Ugianskių - Belty
Ugianskių - Leliva (Leliwa)
Ugianskių - Radvanas (Radwan)
Urbonavičių - Gulbė (Łabędź)

Vadauskų-Petržkevičių - Ostoja
Vadišių - Vadvičas (Wadwicz)
Vaidotų - Gulbė (Łabędź)
Vainauskų - Ostoja (Ostoja)
Vainevičių - Nalenčas (Nałecz)
Vaišnorų - Leliva (Leliwa)
Vaišvilų - Jūrų katinas ("Kot morski")
Vaišvilų - Korčakas (Korczak)
Vaitkevičių - Liūtas (Lewart)
Valavičių - Bogorija (Bogoria)
Valentinavičių - Pobogas (Pobog)
Valentinovičių - Pobogas (Pobog)
Valuckių - Nalenčas (Nałecz)
Valudzkų - Nalenčas (Nałecz)
Vambutų - Pogonia IV
Varanavičių - Korwin
Vardziukevičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Vazgirdų (Vosgird) - Koscieša (Kościesza)
Velbutų - Žaltys (Wąž)
Vencevičių - Tarnava
Vencevičių - Gulbė (Łabędź)
Venckų - Laivas (Korab)
Veržbickių - Naktikovas (Ślepowron)
Vicevičių (Vincevičių) - Vieniava (Wieniawa)
Vielavičių - Balnakilpė (Strzemia)
Vilkanecų - Vilko galva (Wilcza głowa)
Vilkauskų - Pobogas (Pobóg)
Vilpišauskų - Liubičas (Lubicz)
Vimbarų - Pšosna (Proszna)
Vinčų - Trimitai (Trąby)
Virpšų - Rola (Rola)
Vitkauskų - Novina (Nowina)
Vitkevičių - Bialynia
Vitkevičių - Niečuja (Nieczuja)
Vitkevičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Vitkovskių - Novina (Nowina)
Vizbarų - Abdankas (Abdank)
Vizborų - Abdankas (Abdank)
Vyšniauskų - Prusas I (Prus I)
Voinevičių - Koscieša (Kościesza)
Voinevičių - Nalenčas (Nałecz)
Voinovičių (Vainevičių) - Nalenčas (Nałecz)
Vojno-Oranskių - Koscieša (Kościesza)
Volkų - Trimitai (Trąby)
Volmerių - Korwin
Voluckių - Nalenčas (Nałecz)
Vonsavičių - Gulbė (Łabędź)
Vonsovičių - Gulbė (Łabędź)
Vorotinskių - Prusas I (Prus I)
Vrublevskių (Vrubliauskų) - Naktikovas (Ślepowron)
Vrubliauskų - Naktikovas (Ślepowron)

Zaborskių - Brodzicas (Brodzic)
Zakševskių ž Lubičas ( Lubicz)
Zaleckių - Lubičas ( Lubicz)
Zaleskių - Prusas I (Prus I)
Zavadskių - Ostoja (Ostoja)
Zavadskių, Zavadskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Zažečkių - Warnia
Zdanavičių - Vadvičas (Wadwicz)
Zenavičių - Liubičius
Zenkevičių - Siekierz
Zgierskių Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Zubavičių - Gulbė (Łabędź)
Zubrių - Papžica (Paprzyca)

Žadeikių - Odrovonš (Odrowąź)
Žadeikų - Kapas (Mogiła)
Žadeikų - Odrovonš (Odrowąź)
Žagelių - Trimitai (Trąby)
Žalpių - Vanagas (Jastrzębiec)
Žarnauskų - Ragai (Rogala)
Žebenkų - Pobogas (Pobóg)
Žeibų (Žabų) - Koscieša (Kościesza)
Žilevičių - Liubičas (Liubicz)
Žorgų - Jordan
Žutautų - Gžymala (Grzymala)

Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos narių herbai (Glinskis - Kapas)
Coat of Arms of the Lithuanian Royal Union of Nobility Members'

Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos narių herbai (Karpis - Nalenčas)
Coat of Arms of the Lithuanian Royal Union of Nobility Members'

2006-12-09. Senato posėdyje nutarta:
Bajorystės pripažinimo aktuose naudoti herbus pagal Tadeusz Gajl'io herbyną. Gautas autoriaus sutikimas.

HERBY UNII HORODELSKIEJ

HERBY RODÓW SZLACHECKICH WIELKIEGO KSIĘSTWA LITEWSKIEGO

Karp

Kierdeja

Topor

Karpis Kerdeja Kirvis
Karpių Dimšų Abakevičių, Butrimų-Straupų, Didrikų, Dranseikų, Ežerskų, Hofmanų, Ivanauskų, Nekrašų, Norvidų, Skirgailų, Songailų, Tauginų
komaras korčakas Koscieša

Komaras

Korsakas Koscieša (Kościesza)

Komarų

Korsakų, Korzonų Gecevičių, Juknevičių, Kantauskų, Klimavičių, Kulakauskų, Kušleikų, Mackevičių, Milašauskų, Nagevičių, Navsučių, Norvaišų, Pesliakų,
Piesliakų, Pilsudskių, Rusilavičių, Rusilavičių, Šimkevičių, Šleževičių, Teišerskų, Vencevičių, Voinevičių, Vojno-Oranskių, Žeibų (Žabų)
   
Kšyvda (Kszywda)    
Lazauskų    
Lapinas Leliwa Masalskis
Lapinas

Leliva

Masalskis (Massalski III)
Čižų, Čyžų, Petravičių, Sipavičių

Aleknavičių, Bacevičių, Čeilitkų, Čeilytkų, Danylų, Gecevičių, Glebavičių, Jucevičių, Juknevičių, Juškevičių, Martišauskų, Montvidų, Montvilų, Paalksnių, Polonskių, Rudokų, Staškevičių, Švoinickių, Tiškevičių, Ugianskių, Vaišnorų, Nutautų, Stanevičių

Masalskių

Liubičas ( Lubicz)

Masalskis (Masalski_Książe_III) Naktikovas (Ślepowron)

 

Lieparskių, Radvilavičių, Stacevičių, Stulpinų, Vilpišauskų

Bakevičių, Milvydų

 

Čapkauskų, Daukantų, Dronsutivičių, Grotusų, Juškevičių, Kaminskų, Kerbedžių, Krasauskų, Laumenskių, Matusevičių, Miliauskų, Petrauskų, Petrovskių, Pleskačiauskų (Pleskačevskių), Songailų, Stirbinskių, Šimananauskų, Šimanskių, Veržbickių, Vrublevskių (Vrubliauskų)

Nalenčas

 

 

Nalenčas    
Dalangauskų, Malakauskų, Novodvarskių, Novodvorskių, Sasnauskų, Strumylų, Šagždavičių, Švagždavičių, Vainevičių, Valuckių, Valudzkų, Voinevičių, Voinovičių (Vainevičių), Voluckių

 

   

 

Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos narių herbai (Pšijacielis - Tarnava)
Coat of Arms of the Lithuanian Royal Union of Nobility Members'

Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos narių herbai (Trąby - Žaba)
Coat of Arms of the Lithuanian Royal Union of Nobility Members'

Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos ir jos padalinių rekvizitai:

LBKS
Vilniaus krašto bajorų sąjunga
Žalioji aikštė 2a, Trakų Vokė, Vilnius Antakalnio g. 76-42, Vilnius, LT-10206
Tel: 8 677 79 606
Įm. kodas 191868349
LT43 7044 060001065645
Tel. 8 699 10 571
Įm. kodas 303087198
LT53 7044 060007926372
Kauno apskrities bajorų draugija
 
Šiaulių krašto bajorų sąjunga
A. Mickevičiaus g. 19-420, Kaunas, LT-44310   Lyros g. 7-26, Šiauliai, LT-78286
Tel. 8 686 17 544
Įm. kodas:  193412561
LT70 7044 060003372983
  Tel. 8 612 14 157
Įm. kodas: 191739297

LT27 7044 060002192685
Klaipėdos krašto bajorų draugija

 
Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos Panevėžio apskrities skyrius
Vilniaus g. 20, Kretinga,
LT-97104
  Vasario 16-osios 23, Panevėžys, LT-35185
Tel. 8 686 10161
Įm. 193318133
LT34 7300 0002533666


  Tel. 8 687 22 551
Įm. kodas 191828397
LT32 7044 0600 0487 9980
Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos Tauragės apskrities skyrius Žemaičių bajorų draugija
Dariaus ir Girėno g. 22, LT-72251   Muziejaus g. 31, Telšiai, LT-87355

Tel. 8 699 61 116

Įm. kodas 9347364


 
Tel. 8 686 51 111
Įm.kodas 193179274
LT92 7181 700000606152
Go to top