kontaktai

LIETUVOS BAJORŲ KARALIŠKOJI SĄJUNGA

<<O>> Norinčiųjų įvesti tvarką visuomet būna daugiau, nei tų, kurie pasirengę jos laikytis.

Atributika

Legitimuotų LBKS narių bajorų giminės ir jų herbai - 2 psl. /
Families and Coat of arms of LRUN members - page 2

A - M / N - Ž


N agevičių - Koscieša (Kościesza)
Narbutų - Trimitai (Trąby)
Narbutų - Zadora (Zadora)
Narkevičių - Vieniava (Wieniawa)
Nartauskų - Tšaska (Trzaska)
Narvidų - Koscieša (Kościesza)
Našauskų - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Naumavičių - Natarčas (Natarcz)
Navsučių - Koscieša (Kościesza)
Nekrašų - Kirvis (Topor)
Nekvedavičių - Gulbė (Łabędź)
Nevardauskų - Dolenga (Dołęga)
Neverauskų - Pusožis (Polkozic)
Noreikų - Liubičas (Lubicz)
Norvaišų - Koscieša (Kościesza)
Norvidų (Norvydų) - Kirvis (Topór)
Novickų - Rochucki (Rochucki)
Novodvarskių - Nalenčas (Nałecz)
Novodvorskių - Nalenčas (Nałecz)
Nutautų - Leliva (Leliwa)

O kuličių - Okša (Oksza)
Okulič-Kazarinų - Drija (Dryja)
Olechnovičių - Leliva (Leliwa)
Opulskių - Liubičas (Lubicz)
Orlavičių (Arlavičių) - Lubičas ( Lubicz)
Orlovskių - Erelis (Orla)
Orvidų - Geišas (Gejsz)
Osinskų - Radvan (Radwan)
Ostreikų - Drogoslavas (Drogoslaw)
Ožekauskų - Okša (Oksza)

P aalksnių - Leliva (Leliwa)
Pacevičių - Pusė erelio (Pól - Orla)
Pačiuipų - Erelis (Orla)
Paleckų - Ostoja (Ostoja)
Pancenžinskių - Tšaska (Trzaska)
Panceržinskių - Tšaska (Trzaska)
Pancežinskių - Tšaska (Trzaska)
Paplauskų - Tšaska (Trzaska)
Pasarskų - Šreniava (Šreniawa)
Paškauskų - Zadora (Zadora)
Paulauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Paulavičių - Pšijacielis (Przyjaciel)
Perminų - Ereliukas (Szaszor)
Pesliakų - Koscieša (Kościesza)
Petkevičių - Trimitai (Trąby)
Petrauskų - Jaunuolis (Junosza)
Petrauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Petravičių - Lapinas (Lis)
Petrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piotrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piepolių - Sulima
Piesliakų - Koscieša (Kościesza)
Pisarskų - Šrieniava (Sreniawa)
Pikelių - Dembno (Dębno)
Pilsudskių - Koscieša (Kościesza)
Piotrovskių - Jaunuolis (Junosza)
Platustų - Pilawa
Pleskačevskių - Naktikovas (Ślepowron)
Pleskačiauskų (Pleskačevskių) - Pleskačiauskų
(Pleskačevskių), Naktikovas (Ślepowron)
Pluščauskų - Gulbė (Łabędź)
Pogirskių - Pobogas (Pobóg)
Polonskių - Leliva (Leliwa)
Poltarackų - Poltarackų
Polukordų - Vienaragis (Bończa)
Poradnių - Rožė (Poraj)
Požerskių - Gieraltas (Gieralt)
Prekerių - Borchas (Borch)
Prialgauskų - Dolenga (Dołęga)
Pribušauskų - Gžymala (Grzymala / Grzymala III)
Pšibiliauskų - Gžymala IV (Grzymała IV)
Pšibišauskų - Gžymala IV (Grzymala IV)
Putramentų - Dolenga (Dołęga)
Puzinų - Odinec (Odynec)

ačkauskų - Gozdava (Gozdawa)
Radavičių - Rudnica
Radėnų - Raden (Raden)
Radvilavičių - Liubič (Lubicz)
Radvilavičių - Radvanas (Radwan)
Rafalavičių - Odinec (Odyniec)
Rafanavičių - Bialynia
Ragauskų - Ereliukas (Szaszor)
Rakevičių - Trimitai (Trąby) / Naktikovis (Slepowron)
Raksimovičių - Raksimovičių
Ramaškevičių / Ramoškevičių- Liubičas (Lubicz)
Ratautų - Vienaragis (Bończa)
Ratinskų - Ratuld
Ratomskių - Vieže (Wieże)
Reichenbach'ų (von Reichenbach) - Reichenbachas (Reichenbach)
Reimerių - Prusas I (Prus I)
Reimerių - Sirokomlė (Syrokomla)
Rimgailų - Herburtas (Herburt)
Rimgailų - Zenovič-Despotes
Rimkevičių - Pobogas (Pobóg)
Riomerių - Romer
Rodovičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Rogalskių - Ragai (Rogala)
Rubaževičių - Gozdava (Gozdawa)
Rudokų - Leliva (Leliwa)
Rudzkių - Abdankas (Abdank)
Rusilavičių - Koscieša (Kościesza)
Rusteikų - Rusteika (Rusteiko)
Rutkauskų - Pobogas (Pobóg)

S akalauskų - laivas (Korab)
Saltanavičių - Rožtšalas (Rozstrzal)
Sasnauskų - Nalenčas (Nałecz)
Saulevičių - Sulima (Sulima)
Saunorų, Saunorių - Liubičas (Liubicz)
Savickų - Liubičius (Lubicz)
Savičanskų - Zninas (Znin)
Sekliuckių - Papžica (Paprzyca)
Semaškų - Odrovonš (Odrowąź)
Semenavičių - Šeliga (Szeliga)
Semko-Vitkevičių - Bialynia
Senkevičių - Gulbė (Łabędź)
Senkevičių - Tarnava (Tarnawa)
Sidaravičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Simavičių - Dembno (Dębno)
Sipavičių - Lapinas (Lis)
Sirevičių - Trimitai (Trąby)
Sirjatavičių - Salava (Szalawa)
Sirtautų - Liubičas (Liubicz)
Sivickų - Brodzicas (Brodzic)
Skirgailų - Kirvis (Topór)
Skokauskų - Jelita (Jelita)
Skopų - Trimitai (Trąby)
Skukauskų - Abdankas (Abdank)
Slavinskų - Leliva (Leliwa)
Snieškų - Niečuja (Nieczuja)
Songailų - Naktikovas (Ślepowron)
Songailų - Kirvis (Topór)
Spirikavičių (Špirkovičių) - Pernus
Stabinskų - Vieniava (Wieniawa)
Stacevičių - Lubičas ( Lubicz)
Stambrauskų - Liubičius (Lubicz)
Stančikų - Trimitai (Trąby)
Stanevičių - Leliva (Leliwa)
Stankevičių - Kapas (Mogiła)
Stankūnavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Staškauskų - Bogorija (Bogoria)
Staškevičių - Leliva (Leliwa)
Stefankevičių - Liubičas (Lubicz)
Steponkevičių - Lubičas ( Lubicz)
Stęžycki - Rola
Stirbinskių - Ragai (Rogala)
Stirbinskių - Naktikovis (Slepowron)
Stravinskų - Sulima
Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Strumylų - Nalenčas (Nalęcz)
Stulpinų - Liubičas (Lubicz)
Sugaudžių - Prusas III (Prus III)
Survilų - Rožė (Poraj)
Survilų-Bagdonavičių - Gulbė (Łabędź)
Sutilų - Brodzicas (Brodzic)
Sveckevičių - Niečuja (Nieczuja)
Sviackevičių - Niečuja (Nieczuja)
Svolkenių - Pomianas (Pomian)

šablevičių - Abdankas (Abdank)
Šagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Šaltmirių - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Šatinskų - Jaunuolis (Junosza)
Ščefanavičių - Kotvičas (Kotwicz)
Šilianskų - Lubič (Lubicz)
Šimanauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Šimanskių - Naktikovas (Ślepowron)
Šimavičių - Dembno (Dębno)
Šimkevičių - Kapas (Mogiła)
Šimkevičių - Koscieša (Kościesza)
Šimkevičių - Pravdičas (Prawdzic)
Šleževičių - Koscieša (Kościesza)
Šliogerių - Vieniava (Wieniawa)
Šliūpovičių (Šliūpų) - Vanagas (Jastrzębiec)
Šteinų - Šteinas (Szteynen)
Stravinskių - Sulima
Šoluchų - Pasaulis
Šukštų - Pobogas (Pobog)
Šulcų - Svarstyklės (Waga)
Švabų - Vanagas (Jastrzębiec)
Švagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Švoinickių - Leliva (Leliwa)

abartauskų - Pusožis (Półkozic)
Tallat-Kelpšų - Prusas I (Prus I)
Talmontų - Dombrova (Dąbrowa)
Tamašauskų - Vienaragis (Bończa)
Taraškevičių - Zninas (Znin)
Tauginų - Kirvis (Topór)
Tautkevičių - Sparnas (Topacz)
Tautvaišų - Vanagas (Jastrzębiec)
Teišerskių - Koscieša (Kościesza)
Tiškevičių - Leliva (Leliwa)
Tomaševičių - Gulbė (Łabędź)
Tomaševskių - Vienaragis (Bończa)
Tomkovidų - Tomkovič
Toletų - Gervė (Źuraw)
Toliatų - Gervė (Źuraw)
Toločkų - Pobogas (Pobóg)
Tolvaišų - Gulbė (Łabędź)
Tomkevičių - Ostoja (Ostoja)
Tomkevičių - Sparnas (Topacz)
Tracevskių - Niezgoda (Niezgoda)
Turčinavičių - Gozdava (Gozdawa)
Turčinskų - Lankas (Łuk)
Turčinskų - Sasas (Sas)
Turevičių - Demborogas (Dęboróg)
Trečiokų (Tszeciakų) - Tšaska (Trzaska)

Ugianskių - Auksinė bažnytinė vėliava
Ugianskių - Belty
Ugianskių - Leliva (Leliwa)
Ugianskių - Radvanas (Radwan)
Urbonavičių - Gulbė (Łabędź)

V adauskų-Petržkevičių - Ostoja
Vadišių - Vadvičas (Wadwicz)
Vaidotų - Gulbė (Łabędź)
Vainauskų - Ostoja (Ostoja)
Vainevičių - Nalenčas (Nałecz)
Vaišnorų - Leliva (Leliwa)
Vaišvilų - Jūrų katinas ("Kot morski")
Vaišvilų - Korčakas (Korczak)
Vaitkevičių - Liūtas (Lewart)
Valavičių - Bogorija (Bogoria)
Valentinavičių - Pobogas (Pobog)
Valentinovičių - Pobogas (Pobog)
Valuckių - Nalenčas (Nałecz)
Valudzkų - Nalenčas (Nałecz)
Vambutų - Pogonia IV
Varanavičių - Korwin
Vardziukevičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Vazgirdų (Vosgird) - Koscieša (Kościesza)
Velbutų - Žaltys (Wąž)
Vencevičių - Tarnava
Vencevičių - Gulbė (Łabędź)
Venckų - Laivas (Korab)
Veržbickių - Naktikovas (Ślepowron)
Vicevičių (Vincevičių) - Vieniava (Wieniawa)
Vielavičių - Balnakilpė (Strzemia)
Vilkanecų - Vilko galva (Wilcza głowa)
Vilkauskų - Pobogas (Pobóg)
Vilpišauskų - Liubičas (Lubicz)
Vimbarų - Pšosna (Proszna)
Vinčų - Trimitai (Trąby)
Virpšų - Rola (Rola)
Vitkauskų - Novina (Nowina)
Vitkevičių - Bialynia
Vitkevičių - Niečuja (Nieczuja)
Vitkevičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Vitkovskių - Novina (Nowina)
Vizbarų - Abdankas (Abdank)
Vizborų - Abdankas (Abdank)
Vyšniauskų - Prusas I (Prus I)
Voinevičių - Koscieša (Kościesza)
Voinevičių - Nalenčas (Nałecz)
Voinovičių (Vainevičių) - Nalenčas (Nałecz)
Vojno-Oranskių - Koscieša (Kościesza)
Volkų - Trimitai (Trąby)
Volmerių - Korwin
Voluckių - Nalenčas (Nałecz)
Vonsavičių - Gulbė (Łabędź)
Vonsovičių - Gulbė (Łabędź)
Vorotinskių - Prusas I (Prus I)
Vrublevskių (Vrubliauskų) - Naktikovas (Ślepowron)
Vrubliauskų - Naktikovas (Ślepowron)

Z aborskių - Brodzicas (Brodzic)
Zakševskių ž Lubičas ( Lubicz)
Zaleckių - Lubičas ( Lubicz)
Zaleskių - Prusas I (Prus I)
Zavadskių - Ostoja (Ostoja)
Zavadskių, Zavadskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Zažečkių - Warnia
Zdanavičių - Vadvičas (Wadwicz)
Zenavičių - Liubičius
Zenkevičių - Siekierz
Zgierskių Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Zubavičių - Gulbė (Łabędź)
Zubrių - Papžica (Paprzyca)

ž adeikių - Odrovonš (Odrowąź)
Žadeikų - Kapas (Mogiła)
Žadeikų - Odrovonš (Odrowąź)
Žagelių - Trimitai (Trąby)
Žalpių - Vanagas (Jastrzębiec)
Žarnauskų - Ragai (Rogala)
Žebenkų - Pobogas (Pobóg)
Žeibų (Žabų) - Koscieša (Kościesza)
Žilevičių - Liubičas (Liubicz)
Žorgų - Jordan
Žutautų - Gžymala (Grzymala)

A - M / N - Ž

LBKS medalis skirtas Lietuvos tūkstantmečiui
 
 
   
Senatoriaus regalija autorius G. Reimeris   Konstantino Bogdano žiedas (Poradnių giminė, herbas – Rožės)  

...Kaip herbai tapo valstybių simboliais

Arūnas Marcinkevičius

„Herbai atsirado riterijos aplinkoje, kuriai priklausė ir valdovai, - aiškina ponas Edmundas. - Jų heraldikoje, bent senojoje Europoje, vyravo tam tikri simboliai, dažnai pasiskolinti iš gamtos. Žvėrių karalius liūtas, paukščių - erelis, augalų karalaitė lelija ėmė simbolizuoti daugelio kraštų valdančiąsias dinastijas, o paskui ir jų valdomas valstybes." Taip buvo Anglijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Lenkijoje ir daugelyje kitų savas valstybes sukūrusių kraštų.

 Žodžiai U. Nasvytytės
 Muzika K. Mašanausko 

 Legendom puošiam Mindaugo karūną,
 Šlove vadinam Vytauto laikus.
 Bajorai ant žirgų skubėjo
 Mūšin į Žalgirio laukus.

 Jie Lietuvą krauju apgynė,
 Lai bus per amžius jiems šlovė !
 Šiandieną į gretas sustoję,
 Po herbo ženklo vėliava
 Senolių priesaiką kartojam -
 Tiesa, Orumas ir Garbė.
 
 Mes šių dienų bajorai
 Pasekim pavyzdžiu tėvų
 Prisiekę puošt darbais Tėvynę
 Pridėję ranką prie širdies
 Mes Lietuvai žodžius kartojam -
 Tiesa, Orumas ir Garbė.
 
 
Klausytis giedamo himno
(spausti nuorodą)
 

 



Aš --------------------------------------------------------------------------herbo Lietuvos bajoras


Gerbdamas tėvų ir protėvių šventą atminimą, mūsų bajorijos istoriją, kultūrą ir tradicijas, visų akivaizdoje iškilmingai prisiekiu:
Šventai saugoti Lietuvos Nepriklausomybę, ginti savo tautos ir jos piliečių garbę, laikytis Lietuvos Respublikos Konstitucijos.
Būti ištikimas laisvės, demokratijos, tiesos, garbės, orumo principams.

Visur ir visada būti kilniu ir garbingu piliečiu, remti Lietuvos bajorų karališkąją sąjungą, vadovautis jos Statutu.

Tepadeda man Dievas!

1996 m. balandžio 27 d. Vilniuje įvyko Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos (LBKS) kongresas, kuriame dalyvavo 137 delegatai ir daug bajorų iš visos Lietuvos.
Tuometinis LBKS vadovas Dr. Jonas Stankus pasakojo apie atgaivintos sąjungos praeitį ir ateitį, pabrėžė, kad Bajorų Sąjungos svarbiausias tikslas - ne tik skatinti dvasinį Lietuvos gyventojų atgimimą, bet ir auklėti jaunąją kartą altruizmo ir nesavanaudiškumo dvasia.

Buvo svarstyti sąjungos įstatai, narių įstojimo galimybės; tik įrodę dokumentais savo kilmę ir legitimuoti asmenys gali tapti pilnateisiais sąjungos nariais. Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos narystė įteisinama Bajorystės pripažinimo aktu.

Pirmieji šio pavyzdžio aktai įteikti 2005 m. liepos 6 dieną.

Akto formą parengė Lietuvos bajorų rūmų dizaineris Giedrius Reimeris.

 

Bajorystės pripažinimo akto įteikimas

 

isventinimas

senasis aktas

 

 

Tokie aktai buvo naudojami iki 2005 m. liepos 6 dienos,
sukurti grafikės Giedrės Bulotaitės-Jurkūnienės

 

 

 

Priesaikos skaitymas, BBA įteikimas  Žemaičių bajorų draugijoje 2015 m. spalio 11 d.

 

Legitimuotų LBKS narių bajorų giminės ir herbai - 1 psl./
Families and Coat of arms of LRUN members - page 1

A - M / N - Ž

Abakevičių - Kirvis (Topór)
Aleknavičių - Leliva (Leliwa)
Ambrozevičių - Žaltys (Wąž)
Andriuškevičių (Andruškevičių) - Kapas (Mogila)
Andžeikovičių - Liubičas (Lubicz)
Anforavičių - Šreniava (Śreniawa)
Arvasevičių - Gozdava (Gozdawa)
Augustinavičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Aušbikavičių - Sirokomlė (Syrokomla)

Babenskų - Dembno (Dębno)
Babrauskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Bacevičių - Leliva (Leliwa)
Bačianskų - Sas
Bagdonavičių - Lada (Łada)
Bakevičių - Masalskis (Masalski)
Balčiauskų - Bogorija (Bogoria)
Baliutavičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Banevičių - Sasas (Sas)
Barauskų - Liubičas (Lubicz)
Barcevičių - Šeptyckis Šeptyckis
Barodzicų - Vienaragis (Bończa)
Bartaševičių - Zadora (Zadora)
Bartoševičių - Zadora (Zadora)
Batavičių - Grifas (Gryf)
Bazarų - Niečuja (Nieczuja)
Benkunskių - Žaltys (Wąž)
Berlinskių - Kolona (Kolumna)
Bialozarų (Bialozorų) - Vieniava (Wieniawa)
Bichnevičių - Pielešas (Pielesz)
Bielovolskių - Kapas (Mogiła)
Bilinskų - Valtis (Lodzia)
Bytautų - Grifas (Gryf)
Blinstrubų - Gulbė (Łabędź)
Bogavičių - Dombrova (Dąbrowa)
Bogušų - Vanagas (Jastrzębiec)
Boleckių - Lubičas ( Lubicz)
Borodicų - Vienaragis (Bończa)
Bortkevičių - Liubičas (Lubicz)
Budkevičių - Tšaska (Trzaska)
Bucevičių - Korčakas (Korczak)
Budrikių - Vanagas (Jastrzębiec)
Bugailų - Pravdičas (Prawdzic)
Bukovskių - Vienaragis (Bończa)
Burbų - Odinec (Odynec)
Burneikų - Grifas (Gryf)
Butavičių - Grifas (Gryf)
Buterlevičių - Pilava (Pilawa)
Butkevičių - Abdankas (Abdank)
Butkevičių - Dolenga (Dołęga)
Butkevičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Butkevičių - Šaska (Trzaska)
Butkevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Butnevičių - Ostoja (Ostoja)
Butrimų-Striaupų - Kirvis (Topor)
Butvilų - Niezgoda (Niezgoda)
Būdų - Vienaragis (Bończa)
Bžozovskių - Laivas (Korab)

Cerpickių - Osorija (Osorya)
Charževskių - Šrieniava (Sreniawa)
Chilinskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Chmielevskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Chmieliauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Chodakauskų - Dolenga (Dołęga)
Chodykinų - Dolenga (Dolęga)
Cholochastų - Červenia
Chomentauskų - Prusas I (Prus I)
Choromanskių - Liubičas (Lubicz)
Cyvinskių, Civinskių - Puchala

apkauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Čaplinskų - Drogoslavas (Drogoslaw)
Čaprackių - Zaremba (Zaremba)
Čečetų - Ostoja (Ostoja)
Čečiotų - Ostoja (Ostoja)
Čeilitkų - Leliva (Leliwa)
Čeilytkų - Leliva (Leliwa)
Čeprackių - Zaremba (Zaremba)
Černiauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Černievskių - Šreniava (Śreniawa)
Čerškų - Rava-Ravič (Rawa)
Červiakauskių - Oksza
Čiškevičių - Zerwikaptur
Čižikovskių (Čyžykovskių) - Vienaragis (Bończa)
Čižų - Lapinas (Lis)
Čyžų - Lapinas (Lis)

Dackevičių - Novina (Nowina)
Dalangauskų - Nalenčas (Nałecz)
Dambrauskų - Dombrova (Dąbrowa), Dambrauskų - Junoša
Danylų - Leliva (Leliwa)
Darbutų (Derbutų) - Dryja (Dryja)
Dargevičių - Dantišekas (Dantyszek)
Dargvainių - Znin
Daugelevičių - Niečuja (Nieczuja)
Daugėlų - Abdankas (Abdank)
Daugėlų - Zadora
Daugvilų - Abdankas (Abdank)
Daujotų - Abdankas (Abdank)
Daujotų - Grifas (Gryf)
Daunoravičių - Akšak (Akszak)
Dausinų - Abdankas (Abdank)
Demontavičių - Žaltys (Wąž)
Derbutų - Dryja (Dryja)
Dichavičių - Pobogas (Pobóg)
Didrikų Kirvis (Topór)
Dimšų - Kerdeja (Kierdeja)
Dirmontų - Korčakas (Korczak)
Dobrovolskių - Svienčicas (Swienczys)
Dolubauskų - Dolenga (Dołęga)
Domaševičių - Pobogas (Pobóg)
Dowiatt - Grifas (Gryf)
Dranseikų - Kirvis (Topór)
Drazdauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Dronsutovičių - Naktikovas (Ślepowron)
Drovdvilų - Liubičas (Lubicz)
Drukteinių - Sušinskis (Suszynski)
Dudų - Isiora (Isiora)
Dzendoletų - Sas (Sas)

Eidimtų - Vanagas (Jastrzębiec)
Eiminavičių - Dzialoša (Dzialosza)
Eimontų - Vanagas (Jastrzębiec)
Einikių - Pobogas (Pobóg)
Eismontų - Laivas (Korab)
Eitminavičių - Dzialoša (Dzialosza)
Ežerskų - Kirvis (Topór)

Fabijonavičių - Lzava (Łzawa)
Fabijonavičių - Łzawa-Šiąsk
Fanstilių - Fanstilis
Filipauskų - Pobogas (Pobóg)
Franckevičių - Brodzicas (Brodzic)

aidamavičių - Pomianas (Pomian)
Gaižauskų - Gulbė (Łabędź)
Gailevičių - Grėblys (Grabie)
Gajevskių - Ostoja (Ostoja)
Galkauskų - Šreniava (Śreniawa)
Ganusauskų - Svienčicas (Swienczys)
Gascevičių - Prusas III (Prus III)
Gecevičių - Koscieša (Kościesza)
Gecevičių - Leliva (Leliwa)
Gedgaudų - Hipocentauras (Hippocentaur)
Gedminų - Grifas (Gryf), Pomianas (Pomian)
Gedvilų - Doliva (Doliwa)
Gedvilų - Jelita (Jelita)
Gibronų - Dževica (Drzewica)
Giedgaudų - Hipocentauras (Hippocentaur)
Giedraičių - Hipocentauras (Hippocentaur)
Gineikų - Bialynia
Gintautų - Trimitai (Trąby)
Gintautų Dzevaltovskių - Trimitai (Trąby)
Gintilų - Gozdava (Gozdawa)
Gintilų - Korvin
Girdvainių - Vanagas (Jastrzębiec)
Glebavičių - Leliva (Leliwa)
Glinskių - Glinskis (Glinski)
Godelių - Jelita (Jelita)
Goscevičių - Prusas III (Prus III)
Goštautų - Sirokomlė (Syrokomla)
Grakauskų - Jaunuolis (Junosza)
Graurogkų / von Gravrock - Graurogkas (Graurogk), Gravrock
Grincevičių - Liubičas (Liubicz)
Grybauskų - Prus II
Grochovskių - Jaunuolis (Junosza)
Grotusų - Naktikovas (Ślepowron)
Grudzinskų (-ių) - Gžymala (Grzymała)
Gruzdžių - Groty
Gružauskų - Lubičas ( Lubicz)
Gudavičių - Odrovonš (Odrowąź)
Gurskių - Raištis (Nalęcz)
Gutkauskų - Buka pasaga (Tępa podkowa)

Hofmanų - Kirvis (Topor)
Holochvastų - Czerwnia
Hurčinų - Kruposinas (Kruposin)

I bianskių, Ibianskų - Raktas (Jasieńczyk)
Ibianskių - Ostoja
Išorų - Isiora (Isiora)
Ivanauskų - Kirvis (Topór)
Ivaškevičių - Bogorija (Bogoria)
Ivaškevičių - Gozdava (Gozdawa)
Ivaškevičių - Trimitai (Trąby)

J acevičių - Odrovonš (Odrowąź)
Jackevičių - Gozdava (Gozdawa)
Jackevičių - Sulima
Jagelavičių - Gulbė (Łabędź)
Jagminų - Pelikanas (Pelikan)
Jakševičių - Zninas (Znin)
Jamontų - Orla
Janavičių - Radvanas (Radwan)
Jankauskų - Povala-Ogončyk (Powała-Ogończyk),
Jankauskų - Rožė (Poraj)
Jankauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Jankevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jankovskių - Povala-Ogončyk (Powała-Ogończyk)
Jankovskių - Rožė (Poraj)
Jaračevskių - Zaremba (Zaremba)
Jasienskių - Dolenga (Dołęga)
Jasinskų - Dolenga (Dołęga)
Jaselskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jastržembskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jaškevičių - Zninas (Znin)
Jautakų - Kapas (Mogiła)
Jazdauskų - Dombrova (Dąbrowa)
Jočų - Godziemba (Godziemba)
Jovaišų - Grėblys (Grabie)
Jucevičių - Junčykas (Juńczyk)
Jucevičių - Leliva (Leliwa)
Juknevičių - Koscieša (Kościesza)
Juknevičių - Leliva (Leliwa)
Juškevičių - Leliva (Leliwa)
Juškevičių - Naktikovas (Ślepowron)

Kaktavičių - Gulbė (Łabędź)
Kameneckų - Pilava (Pilawa)
Kaminskų - Naktikovas (Ślepowron)
Kaminskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kanapinskų - Saulė ir kryžius
Kantauskų - Koscieša (Kościesza)
Karalkevičių - Dombrova (Dąbrowa)
Karpių - Karpis (Karp)
Karpinskių - Laivas (Korab)
Kasparavičių - Kapas (Mogila)
Kasperavičių - Prusas III (Prus III)
Kasperavičių - Šeptyckis (Szczeptycki)
Kaveckų - Grifas (Gryf)
Kazakevičių - Kownia (Kownia)
Kazlauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kensgailų - Niečuja (Nieczuja)
Kenstavičių - Kotvič
Kerbedžių - Naktikovas (Ślepowron)
Kibartų - Losiatynski
Kijanskių - Balnakilpė (Strzemia)
Kijanskų - Balnakilpė (Strzemia)
Kiltinavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Kirkilų - Sirokomlė (Syrokomla)
Kybartų - Losiatynski
Kybartų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kymantų - Šeliga (Szeliga)
Klapatauskų - Pomian
Klimavičių - Koscieša (Kościesza)
Klimantavičių - Pelešas
Kliučinskų - Raktas (Jasieńczyk)
Klevščinskų - Grifas (Gryf)
Kmitų - Šreniava (Śreniawa)
Knystautų - Zagloba (Zagloba)
Komarų - Komaras (Komar)
Kondrackių - Osorija (Osorya)
Kondratavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Kongelių - Niečuja (Nieczuja)
Kontautų - Pomianas (Pomian)
Kontautų - Brochwicz
Kontrimavičių - Vartai (Brama)
Kopečių - Kroje
Koreivų - Dembno (Dębno)
Korevų - Dembno (Dębno)
Koriznų - Koryzna
Korsakų - Lapinas (Lis)
Korvin-Piotrovski - Korvinas (Korwin)
Korznų - Korsakas (Korsak)
Korzonų - Korsakas (Korsak)
Kovalevskių / Kavaliauskų - Lada (Łada)
Kovzanų - Trimitai (Trąby)
Kozėlų - Koziel II
Krasauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Krauzų - Korwin
Krauzų - Krauz (Krauzen)
Krivickų - Ostoja
Krogertų - Grėblys (Grabie)
Kryževičių - Teisuolis (Prawdzic)
Kubeckių - Grėblys (Grabie)
Kudrevičių - Gulbė (Łabędź)
Kukevičių - Pasaga (Tępa podkowa)
Kulakauskų (Kulakovskių) - Koscieša (Kościesza)
Kušleikų - Koscieša (Kościesza)
Kščionavičių - Šeliga (Szeliga)
Kulikauskų - Drogomir
Kulviečių - Gulbė (Łabędź)
Kumpikevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Kurminų - Naktikovas (Slepowron)
Kunsmonų - Pusė erelio (Pol-Orla)
Kušleikų - Koscieša (Kościesza)
Kušleikų - Niesobia (Niesobia)
Kutkauskų - Prusas I (Prus I)

L aimianskių - Naktikovas (Ślepowron)
Lapinskų - Lada (Łada)
Laševskių - Pravda (Prawda)
Laucevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Laumenskių - Naktikovas (Ślepowron)
Laurinavičių - Bialynia
Laurinavičių - Valtis (Lodzia)
Lavrinovičių - Lada (Łada)
Lazauskų - Kšyvda (Krzywda)
Lechavičių - Valtis (Łodzia)
Lenkevičių - Kotvičas (Kotwicz)
Leonavičių - Gozdava (Gozdawa)
Leonavičių - Trimitai (Trąby)
Leparskų - Lubičas ( Lubicz)
Leščiauskų - Teisuolis (Prawdzic)
Leščinskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Liandzbergių - Landsberg (Landsberg)
Liaudanskių, Liaudanskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Liaugaudų - Herburtas (Herburt)
Liaugaudų - Liaugaudas (Liaugaudas)
Lieparskių - Lubičas ( Lubicz)
Lileikių - Laivas (Korab)
Linkevičių - Kotvičas (Kotwicz)
Liutkauskų - Doliva (Doliwa)
Liutkevičių - Doliva (Doliwa)
Lipnickių - Holobokas (Holobok)
Loibų-Montygerdų - Vadvičas (Wadwicz)
Lozickių - Lubičas ( Lubicz)
Lubianskų - Pšijacielis (Przyjaciel)
Lukianskių - Pšijacielis (Przyjaciel)
Lukovičių - Gozdava (Gozdawa)

M acianskų - Ostoja (Ostoja)
Maciejovskių - Veršelis (Ciolek)
Macijauskų - Tauras
Macijauskų - Veršelis (Ciolek)
Mackevičių - Aštuonragis (Gierałt)
Mackevičių - Koscieša (Kościesza)
Mackevičių - Lubičas ( Lubicz)
Mackevičių - Machvičas (Machwicz)
Mackevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Majauskų - Rudnica
Majauskų - Senas arklys (Starykoń)
Majevskių - Senas arklys (Starykoń)
Malakauskų - Nalenčas (Nałecz)
Mališauskų - Godziemba (Godziemba)
Mališevskių - Godziemba (Godziemba)
Marcinkevičių - Gulbė (Łabędź)
Marcinkevičių - Leliva (Leliwa)
Margevičių - Šeliga (Szeliga)
Martišauskų - Leliva (Leliwa)
Martusevičių - Gulbė (Łabędź)
Masalskių - Masalskis (Masalski)
Maslauskų - Samson
Matusevičių - Naktikovas (Ślepowron)
Maziliauskų (Mazylewski) - Machvičas (Machwicz)
Medžikauskų - Raktas (Jasieńczyk)
Michnevičių - Lapinas (Lis)
Mickevičių - Nalenčas (Nalęcz)
Mikalauskų - Mikalauskas (Michalowski)
Miklaševičių - Trimitai (Trąby)
Mikulskių - Balankilpė (Strzemia)
Milašauskų - Koscieša (Kościesza)
Milaševičių - Laivas (Korab)
Milaševskių - Koscieša (Kościesza)
Miliauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Milvydų - Masalskis (Masalski)
Mingailų - Gulbė (Łabędź)
Minginų - Sirokomlė (Syrokomla)
Miniotų - Gulbė (Łabędź)
Misevičių - Jelita (Jelita)
Misevičių - Kirvis (Topor)
Mizgerių - Sieniuta (Sieniuta)
Miodušauskų - Mikulinskis (Mikulinsky)
Monkevičių - Liubičas (Lubicz)
Monkevičių - Lubicz-Lis
Monstavičių - Dolenga (Dołęga)
Montvidų - Leliva (Leliwa)
Montvilų - Kirvis (Topór)
Montvilų - Kolona (Kolumna)
Montvilų - Leliva (Leliwa)
Mostautų - Dolenga (Dołęga)

A - M / N - Ž

 

 

Artimiausi įvykiai

Nėra renginių

Dabar svečiuojasi

Dabar svetainėje 175 svečiai ir narių nėra

Prisijungimas

Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos ir jos padalinių rekvizitai:

LBKS
Vilniaus krašto bajorų sąjunga
Žalioji aikštė 2a, Trakų Vokė, Vilnius Antakalnio g. 76-42, Vilnius, LT-10206
Tel: 8 677 79 606
Įm. kodas 191868349

LT43 7044 060001065645

Tel. 8 699 10 571
Įm. kodas 303087198
LT53 7044 060007926372
 
 
Šiaulių krašto bajorų sąjunga
    Lyros g. 7-26, Šiauliai, LT-78286
    Tel. 8 612 14 157
Įm. kodas: 191739297

LT27 7044 060002192685
Klaipėdos krašto bajorų draugija

 
Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos Panevėžio apskrities skyrius
Vilniaus g. 20, Kretinga,
LT-97104
  Vasario 16-osios 23, Panevėžys, LT-35185
Tel. 8 686 10161
Įm. 193318133
LT34 7300 0002533666


  Tel. 8 687 22 551
Įm. kodas 191828397
LT32 7044 0600 0487 9980
Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos Tauragės apskrities skyrius Žemaičių bajorų draugija
Dariaus ir Girėno g. 22, LT-72251   Muziejaus g. 31, Telšiai, LT-87355

Tel. 8 699 61 116

Įm. kodas 9347364


 
Tel. 8 686 51 111
Įm.kodas 193179274
LT92 7181 700000606152
Go to top
X

Right Click

No right click