kontaktai

LIETUVOS BAJORŲ KARALIŠKOJI SĄJUNGA

   Nenusiminkite, jei iš jūsų juokiasi. Būtų daug blogiau, jei jūsų verktų...

Legitimuotų LBKS narių bajorų giminės ir jų herbai - 2 psl. /
Families and Coat of arms of LRUN members - page 2

A - M / N - Ž


N agevičių - Koscieša (Kościesza)
Narbutų - Trimitai (Trąby)
Narbutų - Zadora (Zadora)
Narkevičių - Vieniava (Wieniawa)
Nartauskų - Tšaska (Trzaska)
Narvidų - Koscieša (Kościesza)
Našauskų - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Naumavičių - Natarčas (Natarcz)
Navsučių - Koscieša (Kościesza)
Nekrašų - Kirvis (Topor)
Nekvedavičių - Gulbė (Łabędź)
Nevardauskų - Dolenga (Dołęga)
Neverauskų - Pusožis (Polkozic)
Noreikų - Liubičas (Lubicz)
Norvaišų - Koscieša (Kościesza)
Norvidų (Norvydų) - Kirvis (Topór)
Novickų - Rochucki (Rochucki)
Novodvarskių - Nalenčas (Nałecz)
Novodvorskių - Nalenčas (Nałecz)
Nutautų - Leliva (Leliwa)

O kuličių - Okša (Oksza)
Okulič-Kazarinų - Drija (Dryja)
Olechnovičių - Leliva (Leliwa)
Opulskių - Liubičas (Lubicz)
Orlavičių (Arlavičių) - Lubičas ( Lubicz)
Orlovskių - Erelis (Orla)
Orvidų - Geišas (Gejsz)
Osinskų - Radvan (Radwan)
Ostreikų - Drogoslavas (Drogoslaw)
Ožekauskų - Okša (Oksza)

P aalksnių - Leliva (Leliwa)
Pacevičių - Pusė erelio (Pól - Orla)
Pačiuipų - Erelis (Orla)
Paleckų - Ostoja (Ostoja)
Pancenžinskių - Tšaska (Trzaska)
Panceržinskių - Tšaska (Trzaska)
Pancežinskių - Tšaska (Trzaska)
Paplauskų - Tšaska (Trzaska)
Pasarskų - Šreniava (Šreniawa)
Paškauskų - Zadora (Zadora)
Paulauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Paulavičių - Pšijacielis (Przyjaciel)
Perminų - Ereliukas (Szaszor)
Pesliakų - Koscieša (Kościesza)
Petkevičių - Trimitai (Trąby)
Petrauskų - Jaunuolis (Junosza)
Petrauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Petravičių - Lapinas (Lis)
Petrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piotrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piepolių - Sulima
Piesliakų - Koscieša (Kościesza)
Pisarskų - Šrieniava (Sreniawa)
Pikelių - Dembno (Dębno)
Pilsudskių - Koscieša (Kościesza)
Piotrovskių - Jaunuolis (Junosza)
Platustų - Pilawa
Pleskačevskių - Naktikovas (Ślepowron)
Pleskačiauskų (Pleskačevskių) - Pleskačiauskų
(Pleskačevskių), Naktikovas (Ślepowron)
Pluščauskų - Gulbė (Łabędź)
Pogirskių - Pobogas (Pobóg)
Polonskių - Leliva (Leliwa)
Poltarackų - Poltarackų
Polukordų - Vienaragis (Bończa)
Poradnių - Rožė (Poraj)
Požerskių - Gieraltas (Gieralt)
Prekerių - Borchas (Borch)
Prialgauskų - Dolenga (Dołęga)
Pribušauskų - Gžymala (Grzymala / Grzymala III)
Pšibiliauskų - Gžymala IV (Grzymała IV)
Pšibišauskų - Gžymala IV (Grzymala IV)
Putramentų - Dolenga (Dołęga)

ačkauskų - Gozdava (Gozdawa)
Radavičių - Rudnica
Radėnų - Raden (Raden)
Radvilavičių - Liubič (Lubicz)
Radvilavičių - Radvanas (Radwan)
Rafalavičių - Odinec (Odyniec)
Rafanavičių - Bialynia
Ragauskų - Ereliukas (Szaszor)
Rakevičių - Trimitai (Trąby) / Naktikovis (Slepowron)
Raksimovičių - Raksimovičių
Ramaškevičių / Ramoškevičių- Liubičas (Lubicz)
Ratautų - Vienaragis (Bończa)
Ratinskų - Ratuld
Ratomskių - Bokštai
Reichenbach'ų (von Reichenbach) - Reichenbachas (Reichenbach)
Reimerių - Prusas I (Prus I)
Reimerių - Sirokomlė (Syrokomla)
Rimgailų - Herburtas (Herburt)
Rimgailų - Zenovič-Despotes
Rimkevičių - Pobogas (Pobóg)
Riomerių - Romer
Rodovičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Rogalskių - Ragai (Rogala)
Rubaževičių - Gozdava (Gozdawa)
Rudokų - Leliva (Leliwa)
Rudzkių - Abdankas (Abdank)
Rusilavičių - Koscieša (Kościesza)
Rusteikų - Rusteika (Rusteiko)
Rutkauskų - Pobogas (Pobóg)

S akalauskų - laivas (Korab)
Saltanavičių - Rožtšalas (Rozstrzal)
Sasnauskų - Nalenčas (Nałecz)
Saulevičių - Sulima (Sulima)
Saunorų, Saunorių - Liubičas (Liubicz)
Savičanskų - Zninas (Znin)
Sekliuckių - Papžica (Paprzyca)
Semaškų - Odrovonš (Odrowąź)
Semenavičių - Šeliga (Szeliga)
Semko-Vitkevičių - Bialynia
Senkevičių - Gulbė (Łabędź)
Senkevičių - Tarnava (Tarnawa)
Sidaravičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Simavičių - Dembno (Dębno)
Sipavičių - Lapinas (Lis)
Sirevičių - Trimitai (Trąby)
Sirjatavičių - Salava (Szalawa)
Sirtautų - Liubičas (Liubicz)
Sivickų - Brodzicas (Brodzic)
Skirgailų - Kirvis (Topór)
Skokauskų - Jelita (Jelita)
Skopų - Trimitai (Trąby)
Skukauskų - Abdankas (Abdank)
Slavinskų - Leliva (Leliwa)
Snieškų - Niečuja (Nieczuja)
Songailų - Naktikovas (Ślepowron)
Songailų - Kirvis (Topór)
Spirikavičių (Špirkovičių) - Pernus
Stabinskų - Vieniava (Wieniawa)
Stacevičių - Lubičas ( Lubicz)
Stambrauskų - Liubičius (Lubicz)
Stančikų - Trimitai (Trąby)
Stanevičių - Leliva (Leliwa)
Stankevičių - Kapas (Mogiła)
Stankūnavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Staškauskų - Bogorija (Bogoria)
Staškevičių - Leliva (Leliwa)
Stefankevičių - Liubičas (Lubicz)
Steponkevičių - Lubičas ( Lubicz)
Stęžycki - Rola
Stirbinskių - Ragai (Rogala)
Stirbinskių - Naktikovis (Slepowron)
Stravinskų - Sulima
Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Strumylų - Nalenčas (Nalęcz)
Stulpinų - Liubičas (Lubicz)
Sugaudžių - Prusas III (Prus III)
Survilų - Rožė (Poraj)
Survilų-Bagdonavičių - Gulbė (Łabędź)
Sutilų - Brodzicas (Brodzic)
Sveckevičių - Niečuja (Nieczuja)
Sviackevičių - Niečuja (Nieczuja)
Svolkenių - Pomianas (Pomian)

šablevičių - Abdankas (Abdank)
Šagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Šaltmirių - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Ščefanavičių - Kotvičas (Kotwicz)
Šilianskų - Lubič (Lubicz)
Šimanauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Šimanskių - Naktikovas (Ślepowron)
Šimavičių - Dembno (Dębno)
Šimkevičių - Kapas (Mogiła)
Šimkevičių - Koscieša (Kościesza)
Šimkevičių - Pravdičas (Prawdzic)
Šleževičių - Koscieša (Kościesza)
Šliogerių - Vieniava (Wieniawa)
Šliūpovičių (Šliūpų) - Vanagas (Jastrzębiec)
Šteinų - Šteinas (Szteynen)
Stravinskių - Sulima
Šoluchų - Pasaulis
Šukštų - Pobogas (Pobog)
Šulcų - Svarstyklės (Waga)
Švabų - Vanagas (Jastrzębiec)
Švagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Švoinickių - Leliva (Leliwa)

abartauskų - Pusožis (Półkozic)
Tallat-Kelpšų - Prusas I (Prus I)
Talmontų - Dombrova (Dąbrowa)
Tamašauskų - Vienaragis (Bończa)
Taraškevičių - Zninas (Znin)
Tauginų - Kirvis (Topór)
Tautvaišų - Vanagas (Jastrzębiec)
Teišerskių - Koscieša (Kościesza)
Tiškevičių - Leliva (Leliwa)
Tomaševičių - Gulbė (Łabędź)
Tomaševskių - Vienaragis (Bończa)
Tomkovidų - Tomkovič
Toletų - Gervė (Źuraw)
Toliatų - Gervė (Źuraw)
Toločkų - Pobogas (Pobóg)
Tolvaišų - Gulbė (Łabędź)
Tomkevičių - Ostoja (Ostoja)
Tomkevičių - Sparnas (Topacz)
Tracevskių - Niezgoda (Niezgoda)
Turčinavičių - Gozdava (Gozdawa)
Turčinskų - Lankas (Łuk)
Turčinskų - Sasas (Sas)
Turevičių - Demborogas (Dęboróg)
Trečiokų (Tszeciakų) - Tšaska (Trzaska)

Ugianskių - Auksinė bažnytinė vėliava
Ugianskių - Belty
Ugianskių - Leliva (Leliwa)
Ugianskių - Radvanas (Radwan)
Urbonavičių - Gulbė (Łabędź)

V adauskų-Petržkevičių - Ostoja
Vadišių - Vadvičas (Wadwicz)
Vaidotų - Gulbė (Łabędź)
Vainauskų - Ostoja (Ostoja)
Vainevičių - Nalenčas (Nałecz)
Vaišnorų - Leliva (Leliwa)
Vaišvilų - Jūrų katinas ("Kot morski")
Vaišvilų - Korčakas (Korczak)
Vaitkevičių - Liūtas (Lewart)
Valavičių - Bogorija (Bogoria)
Valentinavičių - Pobogas (Pobog)
Valentinovičių - Pobogas (Pobog)
Valuckių - Nalenčas (Nałecz)
Valudzkų - Nalenčas (Nałecz)
Vambutų - Pogonia IV
Varanavičių - Korwin
Vardziukevičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Vazgirdų (Vosgird) - Koscieša (Kościesza)
Velbutų - Žaltys (Wąž)
Vencevičių - Tarnava
Vencevičių - Gulbė (Łabędź)
Venckų - Laivas (Korab)
Veržbickių - Naktikovas (Ślepowron)
Vicevičių (Vincevičių) - Vieniava (Wieniawa)
Vielavičių - Balnakilpė (Strzemia)
Vilkanecų - Vilko galva (Wilcza głowa)
Vilkauskų - Pobogas (Pobóg)
Vilpišauskų - Liubičas (Lubicz)
Vimbarų - Pšosna (Proszna)
Vinčų - Trimitai (Trąby)
Virpšų - Rola (Rola)
Vitkauskų - Novina (Nowina)
Vitkevičių - Bialynia
Vitkevičių - Niečuja (Nieczuja)
Vitkevičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Vitkovskių - Novina (Nowina)
Vizbarų - Abdankas (Abdank)
Vizborų - Abdankas (Abdank)
Vyšniauskų - Prusas I (Prus I)
Voinevičių - Koscieša (Kościesza)
Voinevičių - Nalenčas (Nałecz)
Voinovičių (Vainevičių) - Nalenčas (Nałecz)
Vojno-Oranskių - Koscieša (Kościesza)
Volkų - Trimitai (Trąby)
Volmerių - Korwin
Voluckių - Nalenčas (Nałecz)
Vonsavičių - Gulbė (Łabędź)
Vonsovičių - Gulbė (Łabędź)
Vorotinskių - Prusas I (Prus I)
Vrublevskių (Vrubliauskų) - Naktikovas (Ślepowron)
Vrubliauskų - Naktikovas (Ślepowron)

Z aborskių - Brodzicas (Brodzic)
Zakševskių ž Lubičas ( Lubicz)
Zaleckių - Lubičas ( Lubicz)
Zaleskių - Prusas I (Prus I)
Zavadskių - Ostoja (Ostoja)
Zavadskių, Zavadskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Zažečkių - Warnia
Zdanavičių - Vadvičas (Wadwicz)
Zenavičių - Liubičius
Zenkevičių - Siekierz
Zgierskių Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Zubavičių - Gulbė (Łabędź)
Zubrių - Papžica (Paprzyca)

ž adeikių - Odrovonš (Odrowąź)
Žadeikų - Kapas (Mogiła)
Žadeikų - Odrovonš (Odrowąź)
Žagelių - Trimitai (Trąby)
Žalpių - Vanagas (Jastrzębiec)
Žarnauskų - Ragai (Rogala)
Žebenkų - Pobogas (Pobóg)
Žeibų (Žabų) - Koscieša (Kościesza)
Žilevičių - Liubičas (Liubicz)
Žorgų - Jordan
Žutautų - Gžymala (Grzymala)

A - M / N - Ž

Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos ir jos padalinių rekvizitai:

LBKS
Vilniaus krašto bajorų sąjunga
Žalioji aikštė 2a, Trakų Vokė, Vilnius Antakalnio g. 76-42, Vilnius, LT-10206
Tel: 8 677 79 606
Įm. kodas 191868349

LT43 7044 060001065645

Tel. 8 699 10 571
Įm. kodas 303087198
LT53 7044 060007926372
Kauno apskrities bajorų draugija
 
Šiaulių krašto bajorų sąjunga
A. Mickevičiaus g. 19-420, Kaunas, LT-44310   Lyros g. 7-26, Šiauliai, LT-78286
Tel. 8 683 90747
Įm. kodas:  193412561
LT70 7044 060003372983
  Tel. 8 612 14 157
Įm. kodas: 191739297

LT27 7044 060002192685
Klaipėdos krašto bajorų draugija

 
Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos Panevėžio apskrities skyrius
Vilniaus g. 20, Kretinga,
LT-97104
  Vasario 16-osios 23, Panevėžys, LT-35185
Tel. 8 686 10161
Įm. 193318133
LT34 7300 0002533666


  Tel. 8 687 22 551
Įm. kodas 191828397
LT32 7044 0600 0487 9980
Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos Tauragės apskrities skyrius Žemaičių bajorų draugija
Dariaus ir Girėno g. 22, LT-72251   Muziejaus g. 31, Telšiai, LT-87355

Tel. 8 699 61 116

Įm. kodas 9347364


 
Tel. 8 686 51 111
Įm.kodas 193179274
LT92 7181 700000606152
Go to top
X

Right Click

No right click