Paieška

Lietuvos bajorija, valdžiusi ir gynusi valstybę, susiformavo daugiau nei prieš 600 metų. Lietuvos bajorų draugijos (LBD), veikusios 1928 – 1940 m. ir kurios veiklą nutraukė Lietuvos okupacija,  įstatų pagrindu atkurta Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga yra pilnateisė LBD tradicijų tęsėja.

Families and Coat of arms of LRUN members - page 1

A - M / N - Ž

Abakevičių - Kirvis (Topór)
Aleknavičių - Leliva (Leliwa)
Ambrozevičių - Žaltys (Wąž)
Andriuškevičių (Andruškevičių) - Kapas (Mogila)
Andžeikovičių - Liubičas (Lubicz)
Anforavičių - Šreniava (Śreniawa)
Arvasevičių - Gozdava (Gozdawa)
Augustinavičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Aušbikavičių - Sirokomlė (Syrokomla)

Babenskų - Dembno (Dębno)
Babrauskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Bacevičių - Leliva (Leliwa)
Bačianskų - Sas
Bagdonavičių - Lada (Łada)
Bakevičių - Masalskis (Masalski)
Balčiauskų - Bogorija (Bogoria)
Baliutavičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Banevičių - Sasas (Sas)
Barauskų - Liubičas (Lubicz)
Barcevičių - Šeptyckis Šeptyckis
Barodzicų - Vienaragis (Bończa)
Bartaševičių - Zadora (Zadora)
Bartoševičių - Zadora (Zadora)
Batavičių - Grifas (Gryf)
Bazarų - Niečuja (Nieczuja)
Benkunskių - Žaltys (Wąž)
Berlinskių - Kolona (Kolumna)
Bialozarų (Bialozorų) - Vieniava (Wieniawa)
Bichnevičių - Pielešas (Pielesz)
Bielovolskių - Kapas (Mogiła)
Bilinskų - Valtis (Lodzia)
Bytautų - Grifas (Gryf)
Blinstrubų - Gulbė (Łabędź)
Bogavičių - Dombrova (Dąbrowa)
Bogušų - Vanagas (Jastrzębiec)
Boleckių - Lubičas ( Lubicz)
Borodicų - Vienaragis (Bończa)
Bortkevičių - Liubičas (Lubicz)
Budkevičių - Tšaska (Trzaska)
Bucevičių - Korčakas (Korczak)
Budrikių - Vanagas (Jastrzębiec)
Bugailų - Pravdičas (Prawdzic)
Bukovskių - Vienaragis (Bończa)
Burbų - Odinec (Odynec)
Burneikų - Grifas (Gryf)
Butavičių - Grifas (Gryf)
Buterlevičių - Pilava (Pilawa)
Butkevičių - Abdankas (Abdank)
Butkevičių - Dolenga (Dołęga)
Butkevičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Butkevičių - Šaska (Trzaska)
Butkevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Butnevičių - Ostoja (Ostoja)
Butrimų-Striaupų - Kirvis (Topor)
Butvilų - Niezgoda (Niezgoda)
Būdų - Vienaragis (Bończa)
Bžozovskių - Laivas (Korab)

Cerpickių - Osorija (Osorya)
Charževskių - Šrieniava (Sreniawa)
Chilinskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Chmielevskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Chmieliauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Chodakauskų - Dolenga (Dołęga)
Chodykinų - Dolenga (Dolęga)
Cholochastų - Červenia
Chomentauskų - Prusas I (Prus I)
Choromanskių - Liubičas (Lubicz)
Cyvinskių, Civinskių - Puchala

Čapkauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Čaplinskų - Drogoslavas (Drogoslaw)
Čaprackių - Zaremba (Zaremba)
Čečetų - Ostoja (Ostoja)
Čečiotų - Ostoja (Ostoja)
Čeilitkų - Leliva (Leliwa)
Čeilytkų - Leliva (Leliwa)
Čeprackių - Zaremba (Zaremba)
Černiauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Černievskių - Šreniava (Śreniawa)
Čerškų - Rava-Ravič (Rawa)
Červiakauskių - Oksza
Čiškevičių - Zerwikaptur
Čižikovskių (Čyžykovskių) - Vienaragis (Bończa)
Čižų - Lapinas (Lis)
Čyžų - Lapinas (Lis)

Dackevičių - Novina (Nowina)
Dalangauskų - Nalenčas (Nałecz)
Dambrauskų - Dombrova (Dąbrowa), Dambrauskų - Junoša
Danylų - Leliva (Leliwa)
Darbutų (Derbutų) - Dryja (Dryja)
Dargevičių - Dantišekas (Dantyszek)
Dargvainių - Znin
Daugelevičių - Niečuja (Nieczuja)
Daugėlų - Abdankas (Abdank)
Daugėlų - Zadora
Daugvilų - Abdankas (Abdank)
Daujotų - Abdankas (Abdank)
Daujotų - Grifas (Gryf)
Daunoravičių - Akšak (Akszak)
Dausinų - Abdankas (Abdank)
Demontavičių - Žaltys (Wąž)
Derbutų - Dryja (Dryja)
Dichavičių - Pobogas (Pobóg)
Didrikų Kirvis (Topór)
Dimšų - Kerdeja (Kierdeja)
Dirmontų - Korčakas (Korczak)
Dobrovolskių - Svienčicas (Swienczys)
Dolubauskų - Dolenga (Dołęga)
Domaševičių - Pobogas (Pobóg)
Dowiatt - Grifas (Gryf)
Dranseikų - Kirvis (Topór)
Drazdauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Dronsutovičių - Naktikovas (Ślepowron)
Drovdvilų - Liubičas (Lubicz)
Drukteinių - Sušinskis (Suszynski)
Dudų - Isiora (Isiora)
Dzendoletų - Sas (Sas)

Eidimtų - Vanagas (Jastrzębiec)
Eiminavičių - Dzialoša (Dzialosza)
Eimontų - Vanagas (Jastrzębiec)
Einikių - Pobogas (Pobóg)
Eismontų - Laivas (Korab)
Eitminavičių - Dzialoša (Dzialosza)
Ežerskų - Kirvis (Topór)

Fabijonavičių - Lzava (Łzawa)
Fabijonavičių - Łzawa-Šiąsk
Fanstilių - Fanstilis
Filipauskų - Pobogas (Pobóg)
Franckevičių - Brodzicas (Brodzic)

Gaidamavičių - Pomianas (Pomian)
Gaižauskų - Gulbė (Łabędź)
Gailevičių - Grėblys (Grabie)
Gajevskių - Ostoja (Ostoja)
Galkauskų - Šreniava (Śreniawa)
Ganusauskų - Svienčicas (Swienczys)
Gascevičių - Prusas III (Prus III)
Gecevičių - Koscieša (Kościesza)
Gecevičių - Leliva (Leliwa)
Gedgaudų - Hipocentauras (Hippocentaur)
Gedminų - Grifas (Gryf), Pomianas (Pomian)
Gedvilų - Doliva (Doliwa)
Gedvilų - Jelita (Jelita)
Gibronų - Dževica (Drzewica)
Giedgaudų - Hipocentauras (Hippocentaur)
Giedraičių - Hipocentauras (Hippocentaur)
Gineikų - Bialynia
Gintautų - Trimitai (Trąby)
Gintautų Dzevaltovskių - Trimitai (Trąby)
Gintilų - Gozdava (Gozdawa)
Gintilų - Korvin
Girdvainių - Vanagas (Jastrzębiec)
Glebavičių - Leliva (Leliwa)
Glinskių - Glinskis (Glinski)
Godelių - Jelita (Jelita)
Goscevičių - Prusas III (Prus III)
Goštautų - Sirokomlė (Syrokomla)
Grakauskų - Jaunuolis (Junosza)
Graurogkų / von Gravrock - Graurogkas (Graurogk), Gravrock
Gregaravičių - Liubič (Lubicz)
Grincevičių - Liubičas (Liubicz)
Grybauskų - Prus II
Grochovskių - Jaunuolis (Junosza)
Grotusų - Naktikovas (Ślepowron)
Grudzinskų (-ių) - Gžymala (Grzymała)
Gruzdžių - Groty
Gružauskų - Lubičas ( Lubicz)
Gudavičių - Odrovonš (Odrowąź)
Gurskių - Raištis (Nalęcz)
Gutkauskų - Buka pasaga (Tępa podkowa)

Hofmanų - Kirvis (Topor)
Holochvastų - Czerwnia
Hurčinų - Kruposinas (Kruposin)
Huščų - Buka pasaga (Tępa podkowa)

Ibianskių, Ibianskų - Raktas (Jasieńczyk)
Ibianskių - Ostoja
Išorų - Isiora (Isiora)
Ivanauskų - Kirvis (Topór)
Ivaškevičių - Bogorija (Bogoria)
Ivaškevičių - Gozdava (Gozdawa)
Ivaškevičių - Trimitai (Trąby)

Jacevičių - Odrovonš (Odrowąź)
Jackevičių - Gozdava (Gozdawa)
Jackevičių - Sulima
Jagelavičių - Gulbė (Łabędź)
Jagminų - Pelikanas (Pelikan)
Jakševičių - Zninas (Znin)
Jamontų - Orla
Janavičių - Radvanas (Radwan)
Jankauskų - Povala-Ogončyk (Powała-Ogończyk),
Jankauskų - Rožė (Poraj)
Jankauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Jankevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jankovskių - Povala-Ogončyk (Powała-Ogończyk)
Jankovskių - Rožė (Poraj)
Jaračevskių - Zaremba (Zaremba)
Jasienskių - Dolenga (Dołęga)
Jasinskų - Dolenga (Dołęga)
Jaselskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jastržembskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jaškevičių - Zninas (Znin)
Jautakų - Kapas (Mogiła)
Jazdauskų - Dombrova (Dąbrowa)
Jočų - Godziemba (Godziemba)
Jovaišų - Grėblys (Grabie)
Jucevičių - Junčykas (Juńczyk)
Jucevičių - Leliva (Leliwa)
Juknevičių - Koscieša (Kościesza)
Juknevičių - Leliva (Leliwa)
Juškevičių - Leliva (Leliwa)
Juškevičių - Naktikovas (Ślepowron)

Kaktavičių - Gulbė (Łabędź)
Kameneckų - Pilava (Pilawa)
Kaminskų - Naktikovas (Ślepowron)
Kaminskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kanapinskų - Saulė ir kryžius
Kantauskų - Koscieša (Kościesza)
Karalkevičių - Dombrova (Dąbrowa)
Karpių - Karpis (Karp)
Karpinskių - Laivas (Korab)
Kasparavičių - Kapas (Mogila)
Kasperavičių - Prusas III (Prus III)
Kasperavičių - Šeptyckis (Szczeptycki)
Kaveckų - Grifas (Gryf)
Kazakevičių - Kownia (Kownia)
Kazlauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kensgailų - Niečuja (Nieczuja)
Kenstavičių - Kotvič
Kerbedžių - Naktikovas (Ślepowron)
Kibartų - Losiatynski
Kijanskių - Balnakilpė (Strzemia)
Kijanskų - Balnakilpė (Strzemia)
Kiltinavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Kirkilų - Sirokomlė (Syrokomla)
Kybartų - Losiatynski
Kybartų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kymantų - Šeliga (Szeliga)
Klapatauskų - Pomian
Klimavičių - Koscieša (Kościesza)
Klimantavičių - Pelešas
Kliučinskų - Raktas (Jasieńczyk)
Klevščinskų - Grifas (Gryf)
Kmitų - Šreniava (Śreniawa)
Knystautų - Zagloba (Zagloba)
Komarų - Komaras (Komar)
Kondrackių - Osorija (Osorya)
Kondratavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Kongelių - Niečuja (Nieczuja)
Kontautų - Pomianas (Pomian)
Kontautų - Brochwicz
Kontrimavičių - Vartai (Brama)
Kopečių - Kroje
Koreivų - Dembno (Dębno)
Korevų - Dembno (Dębno)
Koriznų - Koryzna
Korsakų - Lapinas (Lis)
Korvin-Piotrovski - Korvinas (Korwin)
Korznų - Korsakas (Korsak)
Korzonų - Korsakas (Korsak)
Kovalevskių / Kavaliauskų - Lada (Łada)
Kovzanų - Trimitai (Trąby)
Kozėlų - Koziel II
Krasauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Krauzų - Korwin
Krauzų - Krauz (Krauzen)
Krivickų - Ostoja
Krogertų - Grėblys (Grabie)
Kryževičių - Teisuolis (Prawdzic)
Kubeckių - Grėblys (Grabie)
Kudrevičių - Gulbė (Łabędź)
Kukevičių - Pasaga (Tępa podkowa)
Kulakauskų (Kulakovskių) - Koscieša (Kościesza)
Kušleikų - Koscieša (Kościesza)
Kščionavičių - Šeliga (Szeliga)
Kulikauskų - Drogomir
Kulviečių - Gulbė (Łabędź)
Kumpikevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Kurminų - Naktikovas (Slepowron)
Kunsmonų - Pusė erelio (Pol-Orla)
Kušleikų - Koscieša (Kościesza)
Kušleikų - Niesobia (Niesobia)
Kutkauskų - Prusas I (Prus I)

Laimianskių - Naktikovas (Ślepowron)
Lapinskų - Lada (Łada)
Laševskių - Pravda (Prawda)
Laucevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Laumenskių - Naktikovas (Ślepowron)
Laurinavičių - Bialynia
Laurinavičių - Valtis (Lodzia)
Lavrinovičių - Lada (Łada)
Lazauskų - Kšyvda (Krzywda)
Lechavičių - Valtis (Łodzia)
Lenkevičių - Kotvičas (Kotwicz)
Leonavičių - Gozdava (Gozdawa)
Leonavičių - Trimitai (Trąby)
Leparskų - Lubičas ( Lubicz)
Leščiauskų - Teisuolis (Prawdzic)
Leščinskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Liandzbergių - Landsberg (Landsberg)
Liaudanskių, Liaudanskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Liaugaudų - Herburtas (Herburt)
Liaugaudų - Liaugaudas (Liaugaudas)
Lieparskių - Lubičas ( Lubicz)
Lileikių - Laivas (Korab)
Limanovskių - Alemani
Linkevičių - Kotvičas (Kotwicz)
Liutkauskų - Doliva (Doliwa)
Liutkevičių - Doliva (Doliwa)
Lipnickių - Holobokas (Holobok)
Loibų-Montygerdų - Vadvičas (Wadwicz)
Lozickių - Lubičas ( Lubicz)
Lubianskų - Pšijacielis (Przyjaciel)
Lukianskių - Pšijacielis (Przyjaciel)
Lukovičių - Gozdava (Gozdawa)

Macianskų - Ostoja (Ostoja)
Maciejovskių - Veršelis (Ciolek)
Macijauskų - Tauras
Macijauskų - Veršelis (Ciolek)
Mackevičių - Aštuonragis (Gierałt)
Mackevičių - Koscieša (Kościesza)
Mackevičių - Lubičas ( Lubicz)
Mackevičių - Machvičas (Machwicz)
Mackevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Majauskų - Rudnica
Majauskų - Senas arklys (Starykoń)
Majevskių - Senas arklys (Starykoń)
Malakauskų - Nalenčas (Nałecz)
Mališauskų - Godziemba (Godziemba)
Mališevskių - Godziemba (Godziemba)
Marcinkevičių - Gulbė (Łabędź)
Marcinkevičių - Leliva (Leliwa)
Margevičių - Šeliga (Szeliga)
Martišauskų - Leliva (Leliwa)
Martusevičių - Gulbė (Łabędź)
Masalskių - Masalskis (Masalski)
Maslauskų - Samson
Matusevičių - Naktikovas (Ślepowron)
Maziliauskų (Mazylewski) - Machvičas (Machwicz)
Medžikauskų - Raktas (Jasieńczyk)
Michnevičių - Lapinas (Lis)
Mickevičių - Nalenčas (Nalęcz)
Mikalauskų - Mikalauskas (Michalowski)
Miklaševičių - Trimitai (Trąby)
Mikulskių - Balankilpė (Strzemia)
Milašauskų - Koscieša (Kościesza)
Milaševičių - Laivas (Korab)
Milaševskių - Koscieša (Kościesza)
Miliauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Milvydų - Masalskis (Masalski)
Mingailų - Gulbė (Łabędź)
Minginų - Sirokomlė (Syrokomla)
Miniotų - Gulbė (Łabędź)
Misevičių - Jelita (Jelita)
Misevičių - Kirvis (Topor)
Mizgerių - Sieniuta (Sieniuta)
Miodušauskų - Mikulinskis (Mikulinsky)
Monkevičių - Liubičas (Lubicz)
Monkevičių - Lubicz-Lis
Monstavičių - Dolenga (Dołęga)
Montvidų - Leliva (Leliwa)
Montvilų - Kirvis (Topór)
Montvilų - Kolona (Kolumna)
Montvilų - Leliva (Leliwa)
Mostautų - Dolenga (Dołęga)

A - M / N - Ž

 

 

Families and Coat of arms of LRUN members - page 2

A - M / N - Ž

Nagevičių - Koscieša (Kościesza)
Narbutų - Trimitai (Trąby)
Narbutų - Zadora (Zadora)
Narkevičių - Vieniava (Wieniawa)
Nartauskų - Tšaska (Trzaska)
Narvidų - Koscieša (Kościesza)
Našauskų - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Naumavičių - Natarčas (Natarcz)
Navsučių - Koscieša (Kościesza)
Nekrašų - Kirvis (Topor)
Nekvedavičių - Gulbė (Łabędź)
Nevardauskų - Dolenga (Dołęga)
Neverauskų - Pusožis (Polkozic)
Noreikų - Liubičas (Lubicz)
Norvaišų - Koscieša (Kościesza)
Norvidų (Norvydų) - Kirvis (Topór)
Novickų - Rochucki (Rochucki)
Novodvarskių - Nalenčas (Nałecz)
Novodvorskių - Nalenčas (Nałecz)
Nutautų - Leliva (Leliwa)

Okuličių - Okša (Oksza)
Okulič-Kazarinų - Drija (Dryja)
Olechnovičių - Leliva (Leliwa)
Opulskių - Liubičas (Lubicz)
Orlavičių (Arlavičių) - Lubičas ( Lubicz)
Orlovskių - Erelis (Orla)
Orvidų - Geišas (Gejsz)
Osinskų - Radvan (Radwan)
Ostreikų - Drogoslavas (Drogoslaw)
Ožekauskų - Okša (Oksza)

Paalksnių - Leliva (Leliwa)
Pacevičių - Pusė erelio (Pól - Orla)
Pačiuipų - Erelis (Orla)
Paleckų - Ostoja (Ostoja)
Pancenžinskių - Tšaska (Trzaska)
Panceržinskių - Tšaska (Trzaska)
Pancežinskių - Tšaska (Trzaska)
Paplauskų - Tšaska (Trzaska)
Pasarskų - Šreniava (Šreniawa)
Paškauskų - Zadora (Zadora)
Paulauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Paulavičių - Pšijacielis (Przyjaciel)
Perminų - Ereliukas (Szaszor)
Pesliakų - Koscieša (Kościesza)
Petkevičių - Trimitai (Trąby)
Petrauskų - Jaunuolis (Junosza)
Petrauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Petravičių - Lapinas (Lis)
Petrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piotrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piepolių - Sulima
Piesliakų - Koscieša (Kościesza)
Pikturnų - Syrokomlė (Syrokomla)
Pisarskų - Šrieniava (Sreniawa)
Pikelių - Dembno (Dębno)
Pilsudskių - Koscieša (Kościesza)
Piotrovskių - Jaunuolis (Junosza)
Platustų - Pilawa
Pleskačevskių - Naktikovas (Ślepowron)
Pleskačiauskų (Pleskačevskių) - Pleskačiauskų
(Pleskačevskių), Naktikovas (Ślepowron)
Pliuškevičių - Pniejnia
Pluščauskų - Gulbė (Łabędź)
Pogirskių - Pobogas (Pobóg)
Polonskių - Leliva (Leliwa)
Poltarackų - Poltarackų
Polukordų - Vienaragis (Bończa)
Poradnių - Rožė (Poraj)
Požerskių - Gieraltas (Gieralt)
Prekerių - Borchas (Borch)
Prialgauskų - Dolenga (Dołęga)
Pribušauskų - Gžymala (Grzymala / Grzymala III)
Pšibiliauskų - Gžymala IV (Grzymała IV)
Pšibišauskų - Gžymala IV (Grzymala IV)
Putramentų - Dolenga (Dołęga)
Puzinų - Odinec (Odynec)

Račkauskų - Gozdava (Gozdawa)
Radavičių - Rudnica / Vanagas (Jastrzębiec)
Radėnų - Raden (Raden)
Radvilavičių - Liubič (Lubicz)
Radvilavičių - Radvanas (Radwan)
Rafalavičių - Odinec (Odyniec)
Rafanavičių - Bialynia
Ragauskų - Ereliukas (Szaszor)
Rakevičių - Trimitai (Trąby) / Naktikovis (Slepowron)
Raksimovičių - Raksimovičių
Ramaškevičių / Ramoškevičių- Liubičas (Lubicz)
Ratautų - Vienaragis (Bończa)
Ratinskų - Ratuld
Ratomskių - Vieže (Wieże)
Reichenbach'ų (von Reichenbach) - Reichenbachas (Reichenbach)
Reimerių - Prusas I (Prus I)
Reimerių - Sirokomlė (Syrokomla)
Rimgailų - Herburtas (Herburt)
Rimgailų - Zenovič-Despotes
Rimkevičių - Pobogas (Pobóg)
Riomerių - Romer
Rodovičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Rogalskių - Ragai (Rogala)
Rubaževičių - Gozdava (Gozdawa)
Rudokų - Leliva (Leliwa)
Rudzkių - Abdankas (Abdank)
Rusilavičių - Koscieša (Kościesza)
Rusteikų - Rusteika (Rusteiko)
Rutkauskų - Pobogas (Pobóg)

Sakalauskų - laivas (Korab)
Saltanavičių - Rožtšalas (Rozstrzal)
Sasnauskų - Nalenčas (Nałecz)
Saulevičių - Sulima (Sulima)
Saunorų, Saunorių - Liubičas (Liubicz)
Savickų - Liubičius (Lubicz)
Savičanskų - Zninas (Znin)
Sekliuckių - Papžica (Paprzyca)
Semaškų - Odrovonš (Odrowąź)
Semenavičių - Šeliga (Szeliga)
Semko-Vitkevičių - Bialynia
Senkevičių - Gulbė (Łabędź)
Senkevičių - Tarnava (Tarnawa)
Sidaravičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Simavičių - Dembno (Dębno)
Sipavičių - Lapinas (Lis)
Sirevičių - Trimitai (Trąby)
Sirjatavičių - Salava (Szalawa)
Sirtautų - Liubičas (Liubicz)
Sivickų - Brodzicas (Brodzic)
Skirgailų - Kirvis (Topór)
Skokauskų - Jelita (Jelita)
Skopų - Trimitai (Trąby)
Skukauskų - Abdankas (Abdank)
Slavinskų - Leliva (Leliwa)
Snieškų - Niečuja (Nieczuja)
Songailų - Naktikovas (Ślepowron)
Songailų - Kirvis (Topór)
Spirikavičių (Špirkovičių) - Pernus
Stabinskų - Vieniava (Wieniawa)
Stacevičių - Lubičas ( Lubicz)
Stambrauskų - Liubičius (Lubicz)
Stančikų - Trimitai (Trąby)
Stanevičių - Leliva (Leliwa)
Stankevičių - Kapas (Mogiła)
Stankūnavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Staškauskų - Bogorija (Bogoria)
Staškevičių - Leliva (Leliwa)
Stefankevičių - Liubičas (Lubicz)
Steponkevičių - Lubičas ( Lubicz)

Stęžycki - Rola
Stirbinskių - Ragai (Rogala)
Stirbinskių - Naktikovis (Slepowron)
Stravinskų - Sulima
Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Strumylų - Nalenčas (Nalęcz)
Stulpinų - Liubičas (Lubicz)
Sugaudžių - Prusas III (Prus III)
Survilų - Rožė (Poraj)
Survilų-Bagdonavičių - Gulbė (Łabędź)
Sutilų - Brodzicas (Brodzic)
Sveckevičių - Niečuja (Nieczuja)
Sviackevičių - Niečuja (Nieczuja)
Svolkenių - Pomianas (Pomian)

Šablevičių - Abdankas (Abdank)
Šagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Šaltmirių - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Šatinskų - Jaunuolis (Junosza)
Ščefanavičių - Kotvičas (Kotwicz)
Šilianskų - Lubič (Lubicz)
Šimanauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Šimanskių - Naktikovas (Ślepowron)
Šimavičių - Dembno (Dębno)
Šimkevičių - Kapas (Mogiła)
Šimkevičių - Koscieša (Kościesza)
Šimkevičių - Pravdičas (Prawdzic)
Šleževičių - Koscieša (Kościesza)
Šliogerių - Vieniava (Wieniawa)
Šliūpovičių (Šliūpų) - Vanagas (Jastrzębiec)
Šteinų - Šteinas (Szteynen)
Stravinskių - Sulima
Šoluchų - Pasaulis
Šukštų - Pobogas (Pobog)
Šulcų - Svarstyklės (Waga)
Švabų - Vanagas (Jastrzębiec)
Švagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Švoinickių - Leliva (Leliwa)

Tabartauskų - Pusožis (Półkozic)
Tallat-Kelpšų - Prusas I (Prus I)
Talmontų - Dombrova (Dąbrowa)
Tamašauskų - Vienaragis (Bończa)
Taraškevičių - Zninas (Znin)
Tauginų - Kirvis (Topór)
Tautkevičių - Sparnas (Topacz)
Tautvaišų - Vanagas (Jastrzębiec)
Teišerskių - Koscieša (Kościesza)
Tiškevičių - Leliva (Leliwa)
Tomaševičių - Gulbė (Łabędź)
Tomaševskių - Vienaragis (Bończa)
Tomkovidų - Tomkovič
Toletų - Gervė (Źuraw)
Toliatų - Gervė (Źuraw)
Toločkų - Pobogas (Pobóg)
Tolvaišų - Gulbė (Łabędź)
Tomkevičių - Ostoja (Ostoja)
Tomkevičių - Sparnas (Topacz)
Tracevskių - Niezgoda (Niezgoda)
Turčinavičių - Gozdava (Gozdawa)
Turčinskų - Lankas (Łuk)
Turčinskų - Sasas (Sas)
Turevičių - Demborogas (Dęboróg)
Trečiokų (Tszeciakų) - Tšaska (Trzaska)

Ugianskių - Auksinė bažnytinė vėliava
Ugianskių - Belty
Ugianskių - Leliva (Leliwa)
Ugianskių - Radvanas (Radwan)
Urbonavičių - Gulbė (Łabędź)

Vadauskų-Petržkevičių - Ostoja
Vadišių - Vadvičas (Wadwicz)
Vaidotų - Gulbė (Łabędź)
Vainauskų - Ostoja (Ostoja)
Vainevičių - Nalenčas (Nałecz)
Vaišnorų - Leliva (Leliwa)
Vaišvilų - Jūrų katinas ("Kot morski")
Vaišvilų - Korčakas (Korczak)
Vaitkevičių - Liūtas (Lewart)
Valavičių - Bogorija (Bogoria)
Valentinavičių - Pobogas (Pobog)
Valentinovičių - Pobogas (Pobog)
Valuckių - Nalenčas (Nałecz)
Valudzkų - Nalenčas (Nałecz)
Vambutų - Pogonia IV
Varanavičių - Korwin
Vardziukevičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Vazgirdų (Vosgird) - Koscieša (Kościesza)
Velbutų - Žaltys (Wąž)
Vencevičių - Tarnava
Vencevičių - Gulbė (Łabędź)
Venckų - Laivas (Korab)
Veržbickių - Naktikovas (Ślepowron)
Vicevičių (Vincevičių) - Vieniava (Wieniawa)
Vielavičių - Balnakilpė (Strzemia)
Vilkanecų - Vilko galva (Wilcza głowa)
Vilkauskų - Pobogas (Pobóg)
Vilpišauskų - Liubičas (Lubicz)
Vimbarų - Pšosna (Proszna)
Vinčų - Trimitai (Trąby)
Virpšų - Rola (Rola)
Vitkauskų - Novina (Nowina)
Vitkevičių - Bialynia
Vitkevičių - Niečuja (Nieczuja)
Vitkevičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Vitkovskių - Novina (Nowina)
Vizbarų - Abdankas (Abdank)
Vizborų - Abdankas (Abdank)
Vyšniauskų - Prusas I (Prus I)
Voinevičių - Koscieša (Kościesza)
Voinevičių - Nalenčas (Nałecz)
Voinovičių (Vainevičių) - Nalenčas (Nałecz)
Vojno-Oranskių - Koscieša (Kościesza)
Volkų - Trimitai (Trąby)
Volmerių - Korwin
Voluckių - Nalenčas (Nałecz)
Vonsavičių - Gulbė (Łabędź)
Vonsovičių - Gulbė (Łabędź)
Vorotinskių - Prusas I (Prus I)
Vrublevskių (Vrubliauskų) - Naktikovas (Ślepowron)
Vrubliauskų - Naktikovas (Ślepowron)

Zaborskių - Brodzicas (Brodzic)
Zakševskių ž Lubičas ( Lubicz)
Zaleckių - Lubičas ( Lubicz)
Zaleskių - Prusas I (Prus I)
Zavadskių - Ostoja (Ostoja)
Zavadskių, Zavadskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Zažečkių - Warnia
Zdanavičių - Vadvičas (Wadwicz)
Zenavičių - Liubičius
Zenkevičių - Siekierz
Zgierskių Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Zubavičių - Gulbė (Łabędź)
Zubrių - Papžica (Paprzyca)

Žadeikių - Odrovonš (Odrowąź)
Žadeikų - Kapas (Mogiła)
Žadeikų - Odrovonš (Odrowąź)
Žagelių - Trimitai (Trąby)
Žalpių - Vanagas (Jastrzębiec)
Žarnauskų - Ragai (Rogala)
Žebenkų - Pobogas (Pobóg)
Žeibų (Žabų) - Koscieša (Kościesza)
Žilevičių - Liubičas (Liubicz)
Žorgų - Jordan
Žutautų - Gžymala (Grzymala)

A - M / N - Ž

Už puslapio tvarkymą atsakinga Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rengėjas

Renginys

Atsakingi

Data

ŠBKS

Bajorų pobūvis

D.Valskienė,

A.Gasparavičius

2019-01-19

 

ŠBKS

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas

A.Gasparavičius,

E.Radavičius

2019-02-16

 

Šiaulių P.Višinskio viešoji biblioteka

 V.Purono knygos „Geležinė knyga: „Kovojantiems garbė!“ pristatymas

J.Montvilas

2019-02-11

 

ŠBKS

Užgavėnių šventė

J.Šimkienė,

E.Radavičius

2019-03-03

 

ŠBKS

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas

A.Blinstrubas

2019-03-11

ŠBKS

Mažosios Velykėlės

 

J.Šimkienė

E.Radavičius

 

 

2019-04-27

ŠBKS

Konferencija “Pastebėkime ir gerbkime žmonių gerus ir reikalingus mūsų Tėvynei darbus”

R.Baltutis,

A.Koryznė

 

2019-05-10

 

ŠBKS

 

 

 

Ekskursija į Žemaitiją

A.Jazdauskas,

A.Mikulskienė

 

 

2019-06

ŠBKS

Rasos šventė

 

E.Radavičius

2019-06-24

 

ŠBKS

Šiaulių krašto bajorų herbų paroda

A.Gasparavičius,

A.Jazdauskas

2019-07

ŠBKS

Kūrybos festivalis “Dpoezijos Šaltinis 2019”

 

E.Radavičius, A.Koryznė

2019-08-02

ŠBKS

Konferencija „Pastebėkime gerus darbus Lietuvai“

R.Baltutis

2019-10

ŠBKS

Adventinis vakaras

D.Valskienė, A.Mikulskienė

 

2019-12

Už puslapio tvarkymą atsakinga tinklara6tininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Telefono numeris Elektroninis paštas
1.

Diana Valskienė

Vadė

860406533

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2.

Artūras Gasparavičius

Pavaduotojas

869935090

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

3.

Algimantas Blinstrubas

 

865091520

blinstrubas(eta)gmail.com

4.

Aneta Koryznė

Kanclerė

869961313

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

5.

Angelė Mikulskienė

Iždininkė

869907754

angele1(eta)splius.lt

6.

Jonas Montvilas

 

867599479

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

7.

Jadvyga Šimkienė

 

861177934

jadvyga.simkiene(eta)outlook.com

Prisijungti

2 % parama

Kviečiame visus neabejingus mūsų Tėvynės istorijos ir kultūros paveldo puoselėjimui paremti Lietuvos bajorų karališkąją sąjungą ir skirti jos vykdomai veiklai 2 proc. nuo savo sumokėto pajamų mokesčio sumos!

Aplankė:

Free counters!

© Visos teisės saugomos. 2019 m. Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga.
Buveinės adresas - Konstitucijos pr. 14, Vilnius,  kodas - 305181447 /  el. paštas, tel. +370 612 60 111

LUMINOR Bank AS Lietuvos skyrius Luminor|DNB
A/s LT374010051004930240  /  SWIFT: AGBLLT2X

Legitimacijos klausimais rašyti Legitimacijų tarybos pirmininkui Linijui Baškiui