logo SU pav herbu

Informacija naujai legitimuotam Lietuvos Bajorų Karališkosios sąjungos nariui

 

Naujai legitimuoti LBKS nariai, kurie priduodami dokumentus pateikė savo el.pašto adresą, yra įtraukti į LBKS, o vilniečiai ir į VKBS susirašinėjimo grupes. Nepateikę kontaktinių adresų negaus informacinių laiškų.

Nepateikę, bet naudojantys el.paštą, prašom parašyti (niekada ne vėlu) tinklaraštininkei Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį."> Audronei Musteikienei.

Sužinojus, kad asmuo legitimuotas, būtina sumokėti likusius 115 € (pensininkams ir studentams - 60 € ) už akto pagaminimą, stojamąjį ir einamųjų metų nario mokesčius savo kraštuose.

Visi nauji nariai būna įregistruoti LBKS narių registre pagal tai, kuriuose kraštuose padavė dokumentus legitimuotis.

Jei tėvai su vaikais, ar vaikai su tėvais legitimavosi ne savame krašte, bet ateityje norės dalyvauti savo krašto veikloje pagal gyvenamą vietą, prašome pranešti LBKS registro vedėjai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį."> Audronei Musteikienei. Tokiu atveju reikalinga parašyti pareiškimą krašto vadovybei (kopiją - Registro vedėjai) ir kitais metais nario mokestį mokėti naujame krašte.

Dėl Bajorystės pripažinimo aktų įteikimo prašome sekti ir skelbimus svetainėje.