pavadinimas

Kas mes

Lietuvos bajorija, valdžiusi ir gynusi valstybę, susiformavo daugiau nei prieš 600 metų. Lietuvos bajorų draugijos (LBD), veikusios 1928 – 1940 m. ir kurios veiklą nutraukė Lietuvos okupacija,  įstatų pagrindu atkurta Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga yra pilnateisė LBD tradicijų tęsėja.

 

Žurnalo "Lietuvos bajoras" Nr.27 turinys, 2021 m.

27

27

IŠLEISTI ŽURNALAI

25

26

     
25 (.pdf) 26 / Recenzija 27 / Recenzija      
19 20 21 22 23 24
19 20 (.pdf) 21 (.pdf) 22 (.pdf) 23 (.pdf) 24 (.pdf)
13 14 15 16 17 18
13 14 15 16 17 18
7 8 9 11 12
7 (.pdf) 8 (.pdf) 9 10 11 12
1 2 3"" 4 5 6
1 (.pdf) 2 (.pdf) 3 (.pdf) 4 (.pdf) 5 (.pdf) 6 (.pdf)

25 numerio recenziją

  • dienraščio "Draugas" (JAV) šeštadieniniame priede
    "Kultūra" išspausdinta recenzija, skirta žurnalo "Lietuvos
    bajoras" 25 nr.

Families and Coat of arms of LRUN members - page 2

A - M / N - Ž

Nagevičių - Koscieša (Kościesza)
Narbutų - Trimitai (Trąby)
Narbutų - Zadora (Zadora)
Narkevičių - Vieniava (Wieniawa)
Nartauskų - Tšaska (Trzaska)
Narvidų - Koscieša (Kościesza)
Našauskų - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Naumavičių - Natarčas (Natarcz)
Navsučių - Koscieša (Kościesza)
Nekrašų - Kirvis (Topor)
Nekvedavičių - Gulbė (Łabędź)
Nevardauskų - Dolenga (Dołęga)
Neverauskų - Pusožis (Polkozic)
Noreikų - Liubičas (Lubicz)
Norvaišų - Koscieša (Kościesza)
Norvidų (Norvydų) - Kirvis (Topór)
Novickų - Rochucki (Rochucki)
Novodvarskių - Nalenčas (Nałecz)
Novodvorskių - Nalenčas (Nałecz)
Nutautų - Leliva (Leliwa)

Okuličių - Okša (Oksza)
Okulič-Kazarinų - Drija (Dryja)
Olechnovičių - Leliva (Leliwa)
Opulskių - Liubičas (Lubicz)
Orlavičių (Arlavičių) - Lubičas ( Lubicz)
Orlovskių - Erelis (Orla)
Orvidų - Geišas (Gejsz)
Osinskų - Radvan (Radwan)
Ostreikų - Drogoslavas (Drogoslaw)
Ožekauskų - Okša (Oksza)

Paalksnių - Leliva (Leliwa)
Pacevičių - Pusė erelio (Pól - Orla)
Paleckų - Ostoja (Ostoja)
Pancenžinskių - Tšaska (Trzaska)
Panceržinskių - Tšaska (Trzaska)
Pancežinskių - Tšaska (Trzaska)
Paplauskų - Tšaska (Trzaska)
Pasarskų - Šreniava (Šreniawa)
Paškauskų - Zadora (Zadora)
Paulauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Paulavičių - Pšijacielis (Przyjaciel)
Paulavičių - Ragai (Rogala)
Perminų - Ereliukas (Szaszor)
Pesliakų - Koscieša (Kościesza)
Petkevičių - Trimitai (Trąby)
Petrauskų - Jaunuolis (Junosza)
Petrauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Petravičių - Lapinas (Lis)
Petrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piotrovskių - Naktikovas (Ślepowron)
Piepolių - Sulima
Piesliakų - Koscieša (Kościesza)
Pikturnų - Syrokomlė (Syrokomla)
Pisarskų - Šrieniava (Sreniawa)
Pikelių - Dembno (Dębno)
Pilsudskių - Koscieša (Kościesza)
Piotrovskių - Jaunuolis (Junosza)
Platustų - Pilawa
Pleskačevskių - Naktikovas (Ślepowron)
Pleskačiauskų (Pleskačevskių) - Pleskačiauskų
(Pleskačevskių), Naktikovas (Ślepowron)
Pliuškevičių - Pniejnia
Pluščauskų - Gulbė (Łabędź)
Počiuipų - Koscieša (Kościesza)
Pogirskių - Pobogas (Pobóg)
Polonskių - Leliva (Leliwa)
Poltarackų - Poltarackų
Polukordų - Vienaragis (Bończa)
Poradnių - Rožė (Poraj)
Požerskių - Gieraltas (Gieralt)
Prekerių - Borchas (Borch)
Prialgauskų - Dolenga (Dołęga)
Pribušauskų - Gžymala (Grzymala / Grzymala III)
Pšibiliauskų - Gžymala IV (Grzymała IV)
Pšibišauskų - Gžymala IV (Grzymala IV)
Putramentų - Dolenga (Dołęga)
Puzinų - Odinec (Odynec)

Račkauskų - Gozdava (Gozdawa)
Radavičių - Rudnica / Vanagas (Jastrzębiec)
Radėnų - Raden (Raden)
Radvilavičių - Liubič (Lubicz)
Radvilavičių - Radvanas (Radwan)
Rafalavičių - Odinec (Odyniec)
Rafanavičių - Bialynia
Ragauskų - Ereliukas (Szaszor)
Rakevičių - Trimitai (Trąby) / Naktikovis (Slepowron)
Raksimovičių - Raksimovičių
Raksimavičių - Pobog
Ramaškevičių / Ramoškevičių- Liubičas (Lubicz)
Ratautų - Vienaragis (Bończa)
Ratinskų - Ratuld
Ratomskių - Vieže (Wieże)
Reichenbach'ų (von Reichenbach) - Reichenbachas (Reichenbach)
Reimerių - Prusas I (Prus I)
Reimerių - Sirokomlė (Syrokomla)
Rimgailų - Herburtas (Herburt)
Rimgailų - Zenovič-Despotes
Rimkevičių - Pobogas (Pobóg)
Riomerių - Romer
Rodovičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Rogalskių - Ragai (Rogala)
Rubaževičių - Gozdava (Gozdawa)
Rudokų - Leliva (Leliwa)
Rudzkių - Abdankas (Abdank)
Rusilavičių - Koscieša (Kościesza)
Rusteikų - Rusteika (Rusteiko, Rustejko)
Rutkauskų - Pobogas (Pobóg)

Sakalauskų - laivas (Korab)
Saltanavičių - Rožtšalas (Rozstrzal)
Sasnauskų - Nalenčas (Nałecz)
Satkauskų - Rola
Saulevičių - Sulima (Sulima)
Saunorų, Saunorių - Liubičas (Liubicz)
Savickų - Liubičius (Lubicz)
Savičanskų - Zninas (Znin)
Sekliuckių - Papžica (Paprzyca)
Semaškų - Odrovonš (Odrowąź)
Semenavičių - Šeliga (Szeliga)
Semko-Vitkevičių - Bialynia
Senkevičių - Gulbė (Łabędź)
Senkevičių - Tarnava (Tarnawa)
Sidaravičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Simavičių - Dembno (Dębno)
Sipavičių - Lapinas (Lis)
Sirevičių - Trimitai (Trąby)
Sirjatavičių - Salava (Szalawa)
Sirtautų - Liubičas (Liubicz)
Sivickų - Brodzicas (Brodzic)
Skirgailų - Kirvis (Topór)
Skokauskų - Jelita (Jelita)
Skopų - Trimitai (Trąby)
Skorulskių - Koscieša (Kosciesza)
Skukauskų - Abdankas (Abdank)
Slavinskų - Leliva (Leliwa)
Snieškų - Niečuja (Nieczuja)
Songailų - Naktikovas (Ślepowron)
Songailų - Kirvis (Topór)
Spirikavičių (Špirkovičių) - Pernus
Stabinskų - Vieniava (Wieniawa)
Stacevičių - Lubičas ( Lubicz)
Stambrauskų - Liubičius (Lubicz)
Stančikų - Trimitai (Trąby)
Stanevičių - Leliva (Leliwa)
Stankevičių - Kapas (Mogiła)
Stankūnavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Staškauskų - Bogorija (Bogoria)
Staškevičių - Leliva (Leliwa)
Stefankevičių - Liubičas (Lubicz)
Steponkevičių - Lubičas ( Lubicz)

Stęžycki - Rola
Stirbinskių - Ragai (Rogala)
Stirbinskių - Naktikovis (Slepowron)
Stravinskų - Sulima
Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Strumylų - Nalenčas (Nalęcz)
Stulpinų - Liubičas (Lubicz)
Sugaudžių - Prusas III (Prus III)
Survilų - Rožė (Poraj)
Survilų-Bagdonavičių - Gulbė (Łabędź)
Sutilų - Brodzicas (Brodzic)
Sveckevičių - Niečuja (Nieczuja)
Sviackevičių - Niečuja (Nieczuja)
Svolkenių - Pomianas (Pomian)

Šablevičių - Abdankas (Abdank)
Šablevičių - Šablevič (Szablewicz)
Šagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Šaltmirių - Buka pasaga (Tępa podkowa)
Šatinskų - Jaunuolis (Junosza)
Ščefanavičių - Kotvičas (Kotwicz)
Šilianskų - Lubič (Lubicz)
Šimanauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Šimanskių - Naktikovas (Ślepowron)
Šimavičių - Dembno (Dębno)
Šimkevičių - Kapas (Mogiła)
Šimkevičių - Koscieša (Kościesza)
Šimkevičių - Pravdičas (Prawdzic)
Šleževičių - Koscieša (Kościesza)
Šliogerių - Vieniava (Wieniawa)
Šliūpovičių (Šliūpų) - Vanagas (Jastrzębiec)
Špakauskų - Zadora
Šteinų - Šteinas (Szteynen)
Stravinskių - Sulima
Šoluchų - Pasaulis
Šukštų - Pobogas (Pobog)
Šulcų - Svarstyklės (Waga)
Švabų - Vanagas (Jastrzębiec)
Švagždavičių - Nalenčas (Nałecz)
Švoinickių - Leliva (Leliwa)

Tabartauskų - Pusožis (Półkozic)
Tallat-Kelpšų - Prusas I (Prus I)
Talmontų - Dombrova (Dąbrowa)
Tamašauskų - Vienaragis (Bończa)
Taraškevičių - Zninas (Znin)
Tauginų - Kirvis (Topór)
Tautkevičių - Sparnas (Topacz)
Tautvaišų - Vanagas (Jastrzębiec)
Teišerskių - Koscieša (Kościesza)
Tiškevičių - Leliva (Leliwa)
Tomaševičių - Gulbė (Łabędź)
Tomaševskių - Vienaragis (Bończa)
Tomkovidų - Tomkovič
Toletų - Gervė (Źuraw)
Toliatų - Gervė (Źuraw)
Toločkų - Pobogas (Pobóg)
Tolvaišų - Gulbė (Łabędź)
Tomkevičių - Ostoja (Ostoja)
Tomkevičių - Sparnas (Topacz)
Tracevskių - Niezgoda (Niezgoda)
Turčinavičių - Gozdava (Gozdawa)
Turčinskų - Lankas (Łuk)
Turčinskų - Sasas (Sas)
Turevičių - Demborogas (Dęboróg)
Trečiokų (Tszeciakų) - Tšaska (Trzaska)

Ugianskių - Auksinė bažnytinė vėliava
Ugianskių - Belty
Ugianskių - Leliva (Leliwa)
Ugianskių - Radvanas (Radwan)
Urbonavičių - Gulbė (Łabędź)

Vadauskų-Petržkevičių - Ostoja
Vadišių - Vadvičas (Wadwicz)
Vaidotų - Gulbė (Łabędź)
Vainauskų - Ostoja (Ostoja)
Vainevičių - Nalenčas (Nałecz)
Vaišnorų - Leliva (Leliwa)
Vaišvilų - Jūrų katinas ("Kot morski")
Vaišvilų - Korčakas (Korczak)
Vaitkevičių - Liūtas (Lewart)
Valavičių - Bogorija (Bogoria)
Valentinavičių - Pobogas (Pobog)
Valentinovičių - Pobogas (Pobog)
Valuckių - Nalenčas (Nałecz)
Valudzkų - Nalenčas (Nałecz)
Vambutų - Pogonia IV
Varanavičių - Korwin
Vardziukevičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Vazgirdų (Vosgird) - Koscieša (Kościesza)
Velbutų - Žaltys (Wąž)
Vencevičių - Tarnava
Vencevičių - Gulbė (Łabędź)
Venckų - Laivas (Korab)
Veržbickių - Naktikovas (Ślepowron)
Vicevičių (Vincevičių) - Vieniava (Wieniawa)
Vielavičių - Balnakilpė (Strzemia)
Vilkanecų - Vilko galva (Wilcza głowa)
Vilkauskų - Pobogas (Pobóg)
Vilpišauskų - Liubičas (Lubicz)
Vimbarų - Pšosna (Proszna)
Vinčų - Trimitai (Trąby)
Virpšų - Rola (Rola)
Vitkauskų - Novina (Nowina)
Vitkevičių - Bialynia
Vitkevičių - Niečuja (Nieczuja)
Vitkevičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Vitkovskių - Novina (Nowina)
Vizbarų - Abdankas (Abdank)
Vizborų - Abdankas (Abdank)
Vyšniauskų - Prusas I (Prus I)
Voinevičių - Koscieša (Kościesza)
Voinevičių - Nalenčas (Nałecz)
Voinovičių (Vainevičių) - Nalenčas (Nałecz)
Vojno-Oranskių - Koscieša (Kościesza)
Volkų - Trimitai (Trąby)
Volmerių - Korwin
Voluckių - Nalenčas (Nałecz)
Vonsavičių - Gulbė (Łabędź)
Vonsovičių - Gulbė (Łabędź)
Vorotinskių - Prusas I (Prus I)
Vrublevskių (Vrubliauskų) - Naktikovas (Ślepowron)
Vrubliauskų - Naktikovas (Ślepowron)

Zaborskių - Brodzicas (Brodzic)
Zakševskių ž Lubičas ( Lubicz)
Zaleckių - Lubičas ( Lubicz)
Zaleskių - Prusas I (Prus I)
Zavadskių - Ostoja (Ostoja)
Zavadskių, Zavadskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Zažečkių - Warnia
Zdanavičių - Vadvičas (Wadwicz)
Zenavičių - Liubičius
Zenkevičių - Siekierz
Zgierskių Strumilų - Dombrova (Dąbrowa)
Zubavičių - Gulbė (Łabędź)
Zubrių - Papžica (Paprzyca)

Žadeikių - Odrovonš (Odrowąź)
Žadeikų - Kapas (Mogiła)
Žadeikų - Odrovonš (Odrowąź)
Žagelių - Trimitai (Trąby)
Žalpių - Vanagas (Jastrzębiec)
Žarnauskų - Ragai (Rogala)
Žebenkų - Pobogas (Pobóg)
Žeibų (Žabų) - Koscieša (Kościesza)
Žilevičių - Liubičas (Liubicz)
Žorgų - Jordan
Žutautų - Gžymala (Grzymala)

A - M / N - Ž

 

Eil.Nr. Vardas, pavardė Pareigos Telefonas El. paštas
 1.  Sigitas Dobilinskas   Vadas  8 687 24 100  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
2 Vidmantas Abrutis Pavaduotojas bendriems reikalams, taurininkas 8 698 40 706  
3 Rita Barniškienė Pavaduotoja kultūros
reikalams
8 698 36 697 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
4 Klareta Milinienė Pavaduotoja
skyriaus registro
tvarkymo reikalams
8 635 44 090 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
5 Irina Lidžienė Iždininkė 8 653 11 878 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
6 Rima Čiapienė Narė 8615 83593  
7 Zinaida Jadvyga Terentjeva  Narė 8 654 80 149  
8

Jonas Steponas Edvardas Mockus

Narys

868610161

 

 
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prisijungti

Įveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį

Jūs neprisijungėte. Norite prisiregistruoti?

Aplankė:

Free counters!

Giedojome tautišką giesmę

IMG_20190820_192218_m.jpg

Abipusiai naudinga:

LBKS svetainei

Legitimuota

Iš viso užregistruota
4350 nariai iš 660 giminių

2021 m. Registras pasipildė nauja Marmakevičių gimine.

Socialiniai tinklai

© Visos teisės saugomos. 2019-2021 m. Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga.
Buveinės adresas - Konstitucijos pr. 14, Vilnius,  kodas - 305181447 /  el. paštas, tel. +370 612 60 111

Legitimacijos klausimais rašyti Legitimacijų tarybos pirmininkui Linijui Baškiui
Narystės mokesčių mokėjimas

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com