Tokie būtų žingsniai:

1. Prisijungimas. Jus pasveikino (pvz.): "Prisijungėte kaip Siauliai"

2. Spaudžiate "Redagavimas Šiauliams"

3. Spaudžiate "Naujas". Atsidaro panašus į MsWord]ą langas. Įrašome trumpą naujienų (teksto ar skelbimo) pavadinimą. Eilutę "Alternatyva" galima nepildyti. Bet jei rašote ilgą pavadinimą, tada geriau įrašyti sutrumpintą pavadinimo alternatyvą viename žodyje arba su brūkšneliu.
Pavyzdžiui, aš įrašiau pavadinimą "Bandomasis straipsnis". Sistema pati alternatyvai įrašys bandomasis-straipsnis ir tai prisidės prie straipsnio adreso.

4. Įrašome norimą tekstą, gražiai suformatuojame ir puslapio apačioje spaudžiame du mygtukus:

  • "Aš ne robotas", tada
  • "Išsaugoti"
2

5. Išsaugojus straipsnį, galima dar sugrįžti prie jo, atidarant redagavimui, būtinai reikia nurodyti kategoriją, t.y. kurioje vietoje jis pasirodys. O reikia ir dar tada, jei tai laikinas skelbimas. Mūsų straipsnis buvo pavadintas "Bandomasis straipsnis", tai skelbimas. Jį matome apačioje paveikslėlyje. Spaudžiame "Redaguoti".

3""/

6. Atsidarius redagavimo langui, čia dar galima daug ką nurodyti:

  • spaudžiame langą "Paskelbiama"
    pirmiausia būtinai reikia nurodyti kategoriją, t.y. kurioje vietoje skelbimas pasirodys. Matote "Šiauliai", pakabinkite varnelę ir suraskite "Šiaulių naujienos". Tik tada Jūsų straipsnis pasirodys teisingoje vietoje, - tai svarbu.

    4
  • ir šiuo atveju mums svarbiausia nurodyti datą, kada jis turėtų užgesti, t. y. būtų nebepublikuojamas. Pas mus tai buvo skelbimas, kuris kokią tai dieną bus neaktualus. Slenkame žemyn tame pačiame lange ir randame eilutę "Baigti skelbimą". Spaudžiame kalendorių ir parenkame datą.

    5

Galima dar nurodyti kalbą. Tai svarbiausia, ką reikia padaryti. Visa kita, jeigu žinote...

Jei pas jus ne skelbimas, o kokia nors naujiena ar įvykio aprašymas, galiojimo laiko nereikia nurodyti.

Prisijungti

Įveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį

Jūs neprisijungėte. Norite prisiregistruoti?

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com