Antrojo knygos "Lietuvos bajorai" tomo parengimo programa

1 etapas. Antrojo tomo būsimų dalyvių registraciją tęsia Organizacinės grupės vadovas Rimantas STUKAS (el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; tel. 8 687 24 953) ir redaktorius-sudarytojas Leonas Peleckis-Kaktavičius (el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; tel. 841 454171)
Knygos leidybos organizacinė-kūrybinė grupė: Rimantas Stukas (vadovas), LBKS vadas Perlis Vaisieta, Aura Bartaškienė, Dalia Teišerskytė, Leonas Peleckis-Kaktavičius (knygos redaktorius-sudarytojas), Gražina Šimoliūnienė (dizainerė).
Registracijos teminas pratęsiamas iki birželio 30, medžiagos pristatymo - iki rugpjūčio 15 d.
Vėliau medžiaga nebus priimama.

Naujai legitimuoti bajorų palikuonys, kuriems dar neįteikti Bajorystės pripažinimo aktai, gali rengti medžiagą enciklopedijai. Dėl savo rejestro numerio prašome kreiptis į LBKS narių registro vedėją Audronę Musteikienę Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Atkreipiame dėmesį, kad enciklopedinis leidinys "Lietuvos bajorai" skirtas visiems legitimuotiems Lietuvos bajorams, nepriklausomai nuo to, kuriam kraštui priklauso, taipogi bajorams, kurie nepriklauso LBKS, bet yra legitimuoti kitose organizacijose.

Enciklopedinis leidinys "Lietuvos bajorai" skirtas visiems legitimuotiems Lietuvos bajorams.

2 etapas. APMOKĖJIMAS - iki 2021 m. kovo 31 d.
Prašome visus užsiregistravusius pervesti pinigus, skirtus knygos sudarymui ir leidybai.

 Apmokėjimo suma ir banko duomenys derinami su Organizacinės grupės vadovu Rimantu STUKU: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,
tel. 8 687 24 953.

 MOKĖJIMO PASKIRTYJE NURODYKITE: knygos "LIETUVOS BAJORAI" leidybai.

 3 etapas. Redaktoriui-sudarytojui būtiną informaciją pateikti iki 2021 m. kovo 31 d. Knygai skirtos medžiagos pateikimo reikalavimai:

 a) pateikti giminės aprašymą (iki 2 psl. MS Word programa, kuriuose, be kita ko, būtinai turi būti nurodyti Archyvo (-ų) pavadinimas, fondų, bylų, lapų nr., Bajorystės pripažinimo aktų (rejestrų) numeriai) ir parašus po nuotraukom  su pilna metrika (vardais, pavardėm, metais, vietovės pavadinimu ir kt.; iš kairės į dešinę bei prierašu, kaip jos išsaugotos) siųsti knygos redaktoriui-sudarytojui Leonui Peleckiui-Kaktavičiui el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; kontaktinis tel. nr. 841 454171. Giminės aprašymo autorius pasirašo po tekstu pilnu vardu pavarde.

 b) pateikti genealoginį medį ar schemą (pdf formatu; medis ar schema neturi viršyti vieną knygos psl.), fotografijas (senovines ir dabartines tik geros kokybės; nuo 2 iki 6 vnt. su pilna metrika) ir herbus siųsti knygos dizainerei Gražinai Šimoliūnienei el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; kontaktinis tel. nr. 8699 69340.

 4 etapas. TURINIO DERINIMAS.
Šis etapas vyks kiekvienam individualiai bendraujant su knygos redaktoriumi-sudarytoju bei dizainere aukščiau nurodytais kontaktais.

 Knygos redaktorius-sudarytojas ir kūrybinė grupė turi teisę redaguoti pateiktą medžiagą, nenaudoti nekokybiškų vizualių priemonių.

Papildoma informacija:
Už leidinyje talpinamą informaciją apie vieną giminę LBKS Senato posėdyje patvirtinta mokėjimo suma 200 Eurų. Vienai giminei skiriama 4 puslapiai. Jei informacijos pateikta daugiau ir sumaketavus susidaro daugiau puslapių, už kiekvieną papildomą puslapį reikia mokėti po 50 Eurų.

Mokama į LBKS sąskaitą LT374010051004930240, Luminor bankas.

Mokėjimo paskirtyje nurodoma, kad mokama už enciklopedinio leidinio 2 tomą ir už kokią giminę mokama. Giminę nurodyti būtina, nes mokėtojo pavardė gali nesutapti su giminės pavarde.

Prašome LBKS kraštų vadus išplatinti šią informaciją savo nariams.

Enciklopedijoje privalu dalyvauti visoms LBKS priklausančioms bajorų giminėms, nes po daugelio metų tai bus vienas pagrindinių dokumentų apie bajorų palikuonis XXI a. ir jų protėvius.

Socialiniai tinklai

© Visos teisės saugomos. 2019-2022 m. Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga.
Buveinės adresas - Konstitucijos pr. 14, Vilnius,  kodas - 305181447 /  el. paštas, tel. +370 612 60 111

Legitimacijos klausimais rašyti Legitimacijų tarybos pirmininkui Linijui Baškiui
Narystės mokesčių mokėjimas

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com